Новини

Повернутися до переліку новин

Італійська та німецька енергокомпанії почали використовувати біржу на технології Blockchain для торгівлі електроенергією

Дві європейські енергетичні компанії – німецька Eon та італійська Enel – створили біржу на технології Blockchain, яка дозволяє напряму торгувати електроенергією та заощаджувати кошти.

Відтепер операції можуть здійснюватися за кілька секунд. Потреби у центральному посередникові немає, що зменшує закупівельну вартість електроенергії. Таким чином в майбутньому клієнти отримуватимуть прибуток від прямої торгівлі електроенергією через Blockchain та заощаджуватимуть на її вартості.

Німецька енергетична компанія протестувала децентралізовану оптову торгівлю минулого року. У травні цього року вони створили енергетичну ініціативу Enerchain з іншими партнерами. 33 компанії об'єднали свої зусилля і утворили децентралізований європейський ринок для торгівлі енергією. У п'ятницю був укладений перший контракт. 

«Енергетична ініціатива є гарним прикладом відкритої міжгалузевої співпраці, – сказав директор з цифрових технологій. – Ми всі віримо у величезний потенціал, який пропонує технологія Blockchain для нового енергетичного ринку та, насамперед, наших клієнтів».

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!