Новини

Повернутися до переліку новин

Команда Міндовкілля обговорила з європейськими колегами реалізацію Плану України з відновлення та економічного розвитку в рамках програми Ukraine Facility

Відбулася зустріч першого заступника Міністра Олександра Краснолуцького, заступниці Міністра Вікторії Киреєвої та заступника Міністра з питань європейської інтеграції Євгенія Федоренка з представниками Директорату Європейської Комісії з питань політики сусідства та переговорів з розширення (DG NEAR). Обговорили реалізацію довкіллєвих завдань, які зокрема передбачені Планом України з відновлення та економічного розвитку. Він є невід’ємною складовою програми Ukraine Facility та має конкретні завдання, які Україна має виконати до 2027 року. 

Зокрема обговорили першочергові завдання на 2024 рік, а саме:

  • запуск реформи зменшення та контролю промислового забруднення;
  • імплементацію правил оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки в усі проєкти, програми та стратегії, за винятком чітко визначених тимчасових відступів. 

Окрім цих завдань, до 2026 року включно Міндовкілля має здійснити чимало важливих кроків в питаннях кліматичної політики, відновлення та збереження природних ресурсів, а також має завершити реформу систему управління відходами, як складової побудови циркулярної економіки. Робота по кожному напрямку триває вже зараз. 

Такі зустрічі з європейськими колегами відбуватимуться з певною періодичністю, щоб Україна з легкістю змогла реалізувати План в рамках програми Ukraine Facility.

Нагадаємо, програма Ukraine Facility розрахована на 50 млрд євро, які Україна отримає впродовж 2024-2027 років. Кошти будуть спрямовані на відновлення, розвиток української економіки, підтримку стратегічних секторів та наближення нашої країни до ЄС.

 

Джерело: Міндовкілля

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!