Новини

Повернутися до переліку новин

Кращі успішні рішення для зеленої трансформації бізнесу

Популяризація кращих успішних рішень зеленої трансформації бізнесу, його ЕКОтрансформація, як єдиний шлях до сталого розвитку в Україні — головна мета проекту «ЕКОтрансформація» (ECОtransformation-2019), ініційований ECOBUSINESS та підтриманий Мінприроди, Міносвіти, Держенергоефективності, Держводагентством та ін.

Визнання ECОtransformation-2019 проводиться вже другий рік поспіль в Україні, що покликаний сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання.

Головний меседж — щоб мати сильну економіку та чисте довкілля, виробництво має модернізуватися, шукати рішення для встановлення очисних споруд, зменшення викидів та скидів, використання кращих доступних технологій.

В Україні є вже достатня кількість стейкхолдерів, які обрали шлях зелених змін, знайшли кошти на переобладнання, поступово відмовляючись від брудних технологій, створили успішні програми КСВ, стали лідерами енергоефективності, впровадили інноваційні методи управління, перейшли на використання екотехнологій тощо.

Організатори запрошують учасників показати свої рішення, презентувати досягнення всій Україні! Переконані — створення додаткових стимулів екомодернізації стане доброю мотивацією долучатися до зелених змін, невід’ємним елементом репутації бізнесу та посильним завданням для тих, хто такі рішення шукає.

екооскарЯкщо ви:

  • менеджер природоохоронної діяльності підприємства, що впроваджує «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів,
  • директор з розвитку підприємства, що виробляє екологічно чисту і безпечну продукцію,
  • керівник підприємства, що використовує екологічно чисті джерела енергії
  • лідер міста чи громади, що активно сприяє «зеленій» модернізації виробництва в регіонах,
  • лідер інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження,
  • лідер проекту екоінновацій та екостартапів —

запрошуємо взяти участь у проекті та отримати заслужену відзнаку!

Уже 17 грудня у м. Києві на офіційній церемонії відзнаки отримають ті, хто визнаний спільнотою професіоналів стейкхолдером зелених змін!

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!