Новини

Повернутися до переліку новин

Літній інтенсив: у Києві пройшов тренінг «Судова практика в екологічних спорах: ВАШЕ джерело права»

ECOBUSINESS продовжує підтримувати професійний розвиток екологів підприємств, які прагнуть поглибити знання щодо правових аспектів екологічної безпеки та дотримання законодавства.

Майже 40 екологів та юристів підприємств взяли 31 липня участь у тренінгу «Судова практика в екологічних спорах: ВАШЕ джерело права», організованого Професійною асоціацією екологів України та виданням ECOBUSINESS.

Учасники тренінгу почули відповіді на найбільш актуальні та хвилюючі питання в сфері  практичної екології, а також експертні поради від одного з кращих спеціалістів України з правового регулювання використання природних ресурсів, охорони довкілля та систем екологічного управління, віце-президента PAEU Людмили Хоміч.

Серед головних, які звучали на тренінгу – позиція ВС щодо охорони атмосферного повітря, раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів, використання та охорони земель, а також екологічного контролю і нагляду. Зокрема слухачі дізналися, якою є позиція Верховного Суду у сфері природокористування, який шлях обрати у випадку суперечностей при колізіях законодавства, а також що допоможе передбачити або вирішити найбільш поширені проблемні ситуації при виробництві.

Учасники тренінгу активно долучалися до дискусії, ділилися своїми очікуваннями та враженнями від заходу.
«Мені цікава позиція Верховного Суду – загальний огляд, тому що врешті-решт у нас не має принципу прецедентного права, так чи інакше судді орієнтуються на рішення Верховного суду. Це найважливіше для мене почути під час тренінгу – розуміння, що відбувається на найвищій ланці судової системи» – Максим Сорока, експерт  екологічної лабораторії ДНУЗТ.

Крім цього, під час семінару був розіграний квиток на головну подію України в сфері екології – премію-визнання «ЕКОтрансформація-2019», яка пройде 16 грудня в столичному готелі «Прем'єр Палац». Вітаємо Ірину Войленко з компанії «Природні ресурси», яка отримала подарунок від організаторів заходу!  

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!