Новини

Повернутися до переліку новин

МХП: Екологічна безпека — основа відповідального бізнесу

Керуючись принципами прозорості та соціальної відповідальності, агропромисловий холдинг МХП, який є провідним виробником курятини в Україні, підтверджує екологічність ведення бізнесу не лише на папері, а й на ділі: застосовує енергоощадні технології, споруджує біогазові комплекси для переробки органічних відходів виробництва та вживає заходів для збереження довкілля в населених пунктах.

МХП  — соціально відповідальна вертикально інтегрована компанія, яка усвідомлює важливість ведення господарської діяльності з дотримання принципів сталого розвитку. В умовах залежності від джерел енергопостачання особливої уваги потребує ефективне і дбайливе використання природних ресурсів та альтернативної енергетики.

«Якісна, безпечна та екологічно чиста продукція, втілення «зеленої» енергетики і збереження навколишнього середовища — це ті універсальні цінності, на яких базується сучасний успішний бізнес. Успіх усіх агропідприємств залежить від чистоти. Тому ми зацікавлені у збереженні національних природних ресурсів. Ми відповідаємо не лише за свою роботу, а й за людей, які проживають у місцях розташування виробничих потужностей наших підприємств, за їхній добробут. Тому дотримання екологічної безпеки — основа сталого розвитку компанії», — зауважив Олександр Семенець, головний еколог МХП.

Природоохоронну роботу кожного підприємства МХП здійснює або штатний еколог, або особа, призначена наказом відповідальною за охорону довкілля. 25 співробітників компанії пройшли курси підвищення кваліфікації в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління при Мінприроди й отримали сертифікати встановленого зразка. Їхня робота спрямована на виконання вимог природоохоронного законодавства, скорочення втрат енергії та ресурсів і зменшення впливу підприємств на природу.

У МХП також діють програми, розроблені для дотримання екологічної безпеки, зокрема, для управління у сфері екології на підприємствах холдингу, зниження викидів парникових газів, впроваджена системи екологічного менеджменту, а також план управління пестицидами. У 2014 році було розроблено єдину форму річної внутрішньої звітності з екологічних питань, яка охоплює всі підприємства Групи та щороку містить дедалі більший обсяг інформації, яка оприлюднюється.

Окрім того, компанія долучається до суспільних ініціатив національного та місцевого рівнів. Так, 3 серпня 2017 року представники холдингу разом із екологічними громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, обласними органами виконавчої влади та місцевими підприємцями взяли участь у першому регіональному форумі «Суспільство за чисте виробництво», що пройшов у місті Ладижин Вінницької області. Метою заходу було налагодження сталої взаємодії влади, бізнесу і громади для ресурсоефективного та чистого виробництва. В рамках заходу відбулася презентація екологічних та інноваційних проектів, які дають змогу зменшувати вплив на довкілля. Було підписано Резолюцію регіонального екологічного форуму «Суспільство за чисте виробництво». Планується, що в вересні 2018 року цей захід триватиме 2-3 дні та охопить також і Гайсинський район. МХП буде серед учасників форуму і продовжуватиме співпрацю з питань збереження екології Вінниччини. 27 березня цього року представники холдингу взяли участь у регіональній конференції-виставці виробників енергоефективної\екологічної продукції та надавачів послуг «Економія. Екологія. Ефективність. Співпраця заради сталого розвитку регіону», а 25 квітня долучилися до регіональної конференції «Зелені рішення» бізнесу — єднання для сталого розвитку» в рамках реалізації Програми сприяння зеленій модернізації української економіки.

Найближчим часом представники підприємств МХП проведуть низку прес-турів, присвячених збереженню довкілля, у місцях присутності потужностей холдингу, аби об’єднати зусилля бізнесу, місцевої влади й громад, покращити екологічну ситуацію в країні та пришвидшити впровадження енергоефективних рішень.

Інформаційна довідка

МХП – провідний виробник курятини в Україні з найбільшою долею на ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через партнерські брендовані точки).
МХП також займає провідну позицію в рослинництві: кукурудзу МХП вирощує для виробництва комбікормів, а інші культури – пшеницю, ріпак тощо – продає третім особам. МХП орендує сільськогосподарські угіддя, які розташовані здебільшого в родючих чорноземних регіонах України.
З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під тікером MHPC.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!