Новини

Повернутися до переліку новин

Мінприроди України та ЄБРР розпочали проект з реформування системи управління водними ресурсами України

Уряд звернувся до ЄБРР із проханням надати підтримку зусиллям з реформування системи управління водними ресурсами, зокрема, шляхом розробки та подальшої реалізації пілотного проекту на одній із зрошувальних систем півдня України. Так, ЄБРР та Міністерство екології та природних ресурсів України започаткували процес створення проектного офісу H2Office, в склад якого ввійдуть провідні експерти-практики з реформування Державного сектору України, спеціалісти в сфері водного господарства, зрошення та дренажу, представники міжнародних організацій та керівних ланок Міністерства.

Головне завдання офісу H2Office — проведення огляду інституційної та функціональної спроможності системи управління водними ресурсами в Україні та завершення розробки консолідованої концепції її реформування з метою вдосконалення системи управління водними ресурсами шляхом розмежування функцій реалізації водної політики та управління інфраструктурою і надання послуг. Основним елементом в роботі офісу буде проведення інституційного дизайну пілотного інвестиційного проекту з реконструкції зрошувальної системи півдня Україні.

Загальна мета проекту — підвищення ефективності управління водними ресурсами через впровадження інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом, підвищенні ефективності роботи зрошувальних та дренажних систем в Україні, шляхом вивчення можливостей для пілотних інвестицій у реконструкцію відповідних елементів інфраструктури. Зокрема, результати проекту сприятимуть кращому розумінню ключових інституційних та функціональних вузьких місць як національного управління водними ресурсами, так і національної системи зрошення та дренажу, і будуть містити рекомендації щодо реорганізації поточної інституційної структури пілотної зрошувальної системи.

Джерело: menr.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!