Новини

Повернутися до переліку новин

МінТОТ ініціює санкції проти виробників хімікатів в окупованому Криму

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України ініціює застосування санкцій до компаній, пов’язаних з виробництвом та реалізацією хімічної продукції з тимчасово окупованого Криму.

Міністерство підготувало пропозиції про застосування санкцій до низки юридичних осіб, які сприяють виробництву хімічної продукції на території тимчасово окупованої  АР_Крим всупереч діючому законодавству України, та тих, що здійснюють реалізацію такої продукції на території інших країн

Нагадуємо, що виробником хімічної продукції на тимчасово окупованому півострові в м. Армянську є ТОВ «Титанові інвестиції»,  яке вже перебуває під санкціями*.

На переконання фахівців Міністерства, хімічна продукція виготовлена в порушення встановленого правового режиму тимчасово окупованих територій та з використанням незаконно видобутих корисних копалин з надр, що належать виключно Українському народові, зокрема природного газу та води з підземних джерел, а саме виробництво такої продукції загрожує життю та здоров’ю громадян України як на підконтрольних, так і на окупованих територіях.

До переліку компаній, щодо яких пропонується застосувати санкції, належать:
«Летан Інвестментс Лімітед» (Кіпр), ТОВ «Титанактив» (РФ), ТОВ «Центр оптимальних технологій» (РФ), «Охна Холдінгс лімітед» (Кіпр), ТОВ «Хімкомснаб» (РФ), «Толексіс Інтерпрайзіз ЕйДжи» (Швейцарія).

Запровадження санкцій до усіх причетних юридичних осіб унеможливить економічні відносини з Україною, дозволить обмежити або припинити економічні відносини з країнами ЄС.
На сьогодні Міністерством підготовлено та надіслано на опрацювання відповідний проект розпорядження до органів державної влади. В подальшому це розпорядження буде винесене на розгляд Уряду та на засідання Ради національної безпеки та оборони України.
*Рішення РНБО від 21.06.2018, введене в дію Указом Президента України від 21.06.2018 №126/2018

Джерело: МінТОТ

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!