Новини

Повернутися до переліку новин

Nestlé буде боротися зі змінами клімату: нуль викидів до 2050 року

Зміни клімату створюють величезні ризики для людства в цілому, та майбутнього харчової промисловості зокрема. Водночас, виробництво та споживання продуктів харчування є значним джерелом викидів парникових газів. Тому Nestlé удвічі зменшить обсяг викидів парникових газів від своєї діяльності до 2030 року, а до 2050 року планує досягти нульового балансу викидів. Нульовий рівень викидів означає, що компанія рухається до суттєвого скорочення викидів на всьому шляху виробництва та постачання продуктів харчування, а залишки викидів Nestlé компенсуватиме за допомогою проєктів з відновлення ґрунтів та лісів.


Перехід до регенеративного сільського господарства

Більше двох третин усіх викидів Nestlé утворюються внаслідок виробництва сільськогосподарської продукції, яку компанія використовує. Продукцію постачають 500 тис. фермерських господарств, з якими компанія працює напряму. Також ще від 4,5 млн господарств з усього світу продукція  надходить через інших постачальників. Для скорочення сільськогосподарських викидів Nestlé разом із своїми постачальниками буде змінювати процес виробництва харчових продуктів. Перехід від інтенсивного господарства до використання регенеративних підходів буде впроваджено для захисту природи та підвищення доходів фермерів.

Третина усіх орних шарів ґрунту у світі вже деградовані. Щоб зупинити цю тенденцію, Nestlé закликає фермерів відмовитися від пестицидів або скоротити їх використання. Також пропонується застосовувати такі техніки, як постійний ґрунтовий покрив, сівозміна та обмежена обробка ґрунту. Це допомагає зв’язувати більше вуглецю й води у землі та створювати здоровіші ґрунти та ландшафти.

Nestlé в Україні також співпрацює з фермерами щодо практик сталого сільського господарства в межах проєкту «Господар» спільно з Бернським університетом прикладних наук та Сумським національним аграрним університетом. В рамках проєкту було відібрано фермерські господарства з вирощування пшениці та гірчиці, на прикладі яких буде запроваджено експериментальний підхід дорадництва щодо сталих практик фермерства. Одним із пріоритетів практик сталого розвитку є фокус на відновлення ґрунтів та біорізноманіття. 


Переосмислення підходів до виробництва й транспортування 

До 2025 року усі 800 об’єктів Nestlé в усьому світі перейдуть на використання електроенергії виключно з відновлюваних джерел. 

Крім того, в 2020 році три фабрики Nestlé в Україні досягли цілі нульового рівня «відходів на полігон», що утворюються в процесі виробництва.


Трансформація упаковки

Згідно з планом, компанія також працює над екологічністю пакування своєї продукції. До 2025 року упаковка всієї продукції Nestlé буде придатною до повторного використання або переробки. 

Nestlé в Україні вже сьогодні впроваджує зміни — так, вже 98% упаковки кондитерських виробів компанії є придатними до переробки, а упаковка цукерок «Світоч» в коробках готова до переробки на 100%. 

Зміна упаковки — це лише один з необхідних кроків для запровадження циркулярної економіки. Для цього Nestlé спільно з компанією Veolia об’єднали зусилля та інвестували 57 млн гривень у пілотний проєкт із сортування відходів та розбудови інфраструктури у трьох невеликих містах під Києвом — Макарів, Нові Петрівці  та Старі Петрівці, населення яких складає близько 28 тис. жителів.

Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові, наголошує: «Наша компанія взяла на себе зобов'язання — до 2025 року перейти на упаковку з матеріалів, придатних до переробки або повторного використання. Проте для ефективного розв’язання проблеми недостатньо лише створити інноваційне пакування, важливо побудувати ефективну систему збору та переробки відходів на національному рівні. Україна знаходиться на ранніх етапах впровадження циркулярної економіки. Для нас цей проєкт  — тест для створення загальнонаціональної системи розширеної відповідальності виробника. Ми, в Nestlé, прагнемо знайти вдосконалені рішення разом із нашими партнерами для повторного використання та переробки упаковки». 

Nestlé поставила перед собою амбітну, але водночас реалістичну та практичну мету — здорові ґрунти, нульові викиди та використання екологічно вироблених какао та кави. Вже зараз для досягнення цієї мети залучено цифрові технології, нові способи аналітики та автоматизації даних, штучний інтелект. Над цим завданням працюють наші науково-дослідницькі центри в усьому світі. Все заради того, аби до 2050 року вийти на нульовий рівень відходів та власним прикладом показати споживачам: дбати про планету може і має кожен з нас і, найчастіше, для цього не потрібно докладати надзусиль, достатньо просто обирати екологічні товари та сортувати відходи.


enlightened Інформаційна довідка

Nestlé 

Одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 187 країнах. 300 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Науково-дослідна мережа Nestlé є найбільшою у харчовій промисловості з 23 науково-дослідними центрами та 3900 вченими, що працюють у всьому світі.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», а з 2018 року володіє 100% акцій підприємства. У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». Наприкінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Europe), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé у більш ніж 40 країнах світу.

Бізнес Nestlé в Україні представлено такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин. А також Nestlé Professional є підрозділом, який пропонує зручні та сучасні комплексні рішення для індустрії харчування поза межами дому.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!