Новини

Повернутися до переліку новин

Онлайн-конференція: «Фонд гарантування кредитів на енергоефективність в промисловості: як це працює?» 26 листопада 2020 року

26 листопада 2020 року з 9:00 до 14:00 відбудеться онлайн-конференція на тему: «Фонд гарантування кредитів на енергоефективність в промисловості: як це працює?»

Надання гарантованих кредитів передбачається для допомоги промисловим підприємствам у фінансуванні заходів з енергоефективності та, насамперед, у впровадженні Системи енергетичного менеджменту (СЕнМ), відповідно до державного стандарту ДСТУ ISO 50001. Завдяки Фонду українські промислові підприємства отримають можливість залучити кредитне фінансування без застави та за нижчою відсотковою ставкою.

26 листопада ми презентуємо, як працює Фонд гарантування кредитів, як це може стимулювати енергоефективність в промисловості, на скільки нижчими будуть відсоткові ставки, для чого підприємствам Система енергетичного менеджменту і проєкти з Оптимізації енергоспоживання. Потенціал промислової енергоефективності, практичні приклади, обмін досвідом промисловців, пілотні підприємства та багато інших питань будуть висвітлені під час онлайн-конференції.

Доступність фінансування енергоефективних заходів має суттєво покращити конкурентоздатність українських підприємств: знизити собівартість їх продукту та покращити ефективність використання енергоресурсів. Це, в свою чергу, є особливо актуальним для української промисловості в контексті її відновлення від наслідків COVID-19 та має сприяти покращенню економіки України: зниженню енергоінтенсивності ВВП, зменшенню викидів СО2 (декарбонізації), а також покращенню енергостійкості та енергобезпеки системи.

Інноваційний фінансовий інструмент – Фонд гарантування кредитів (ФГК), створений та започаткований Організацією Об’єднаних Націй з Промислового Розвитку (UNIDO) спільно з АБ «УКРГАЗБАНК», за допомоги Глобального Екологічного Фонду (GEF) та за підтримки національних бенефіціарів.

Фонд гарантування кредитів як фінансовий механізм був впроваджений у рамках виконання цілей Проєкту технічної допомоги UNIDO/GEF UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України».

Організатори: UNIDO, АБ «Укргазбанк», Європейсько-українське енергетичне агентство.

Партнери: Міністерство енергетики України (Міненерго), Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки), Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Реєстрацію завершено!

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!