Новини

Повернутися до переліку новин

Остап Семерак: В Україні запрацюють нові інструменти стимулювання зменшення викидів парникових газів

Уряд веде активну роботу над запровадженням в Україні нових інструментів стимулювання зменшення викидів парникових газів та стимулювання модернізації виробництва.  Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, доповідаючи під час парламентських слухань, присвячених виконанню Україною міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату.

Мінприроди зараз розробляє пакет правових і технічних рішень, необхідних для впровадження та забезпечення функціонування системи моніторингу та звітності парникових газів відповідно до вимог європейського законодавства.

«Це дозволить отримувати достовірні та об’єктивні дані про викиди парникових газів на рівні установок, а також створити в Україні економічні інструменти регулювання викидів парникових газів. Зокрема, отримати справжній національний ринок торгівлі квотами», - пояснив Міністр.
Із цією метою розроблено ключовий закон із врегулювання відносин у сфері МЗВ  «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Наразі він погоджується у профільними відомствами і найближчим часом має бути переданий на розгляд Кабінету Міністрів.

«Сподіваюся, що і Уряд, і парламент нас підтримає. Адже прийняття законопроекту забезпечить виконання Україною міжнародних зобов’язань щодо протистояння змінам клімату та наблизить наше  законодавство до законодавства ЄС та європейських принципів реалізації кліматичної політики», - резюмував Міністр екології та природних ресурсів України.
Крім того, на розгляд Верховної Ради України найближчим часом буде направлено ще один важливий законопроект “Про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази”.

Джерело: www.menr.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!