1 жовтня 2018 року президентом України був підписаний Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлюваної енергетики», що спрощує будівництво об’єктів відновлюваної енергетики.
Так, за даними Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за І півріччя 2019 року в Україні встановлено нові 1550 МВт потужностей, що генерують електроенергію із відновлюваних джерел енергії (в тому числі майже 250 МВт — ВЕС). Це майже у 2 рази більше, ніж за весь 2018 рік (848 МВт). Серед альтернативних джерел вітряна енергетика посідає одне з провідних місць. Максимальні оцінки вітроенергетичного потенціалу України знаходяться на рівні 330 млн МВт, що перевищує встановлену потужність всіх українських електростанцій в 6000 разів. Отже, Україна має значний природний потенціал для реалізації вітроенергетичних проектів, що приваблює вітчизняних та закордонних інвесторів.
На шляху до енергетичної незалежності країни та розвитку вітряної енергетики існують перепони. На стадії проектування об’єктів відновлюваної енергетики необхідно пройти процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД).
На ці запитання надасть відповідь експерт проекту «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» Галина Шмідт, член Правління УВЕА в межах проведення IV Всеукраїнського ЕCOFORUM–2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні–2019» у м. Одеса (20 вересня 2019 року)
Запрошуються топ-менеджери, які здійснюють загальне керівництво компанією або ке екологічними аспектами її діяльності, фахівці та керівники екологічних і юридичних служб промислових підприємств.
Зверніть увагу!
ЕCOFORUM триває: ► «ECOBUSINESS» у м. Харків – 18 жовтня |
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»