Новини

Повернутися до переліку новин

Посуха в Європі може стати найгіршою на континенті щонайменше за 500 років

Посуха в Європі може стати найгіршою на континенті щонайменше за 500 років, повідомляє Bloomberg.

Відповідно до попереднього аналізу експертів Спільного дослідницького центру Європейського Союзу, Європа зараз переживає посуху, яка, здається, є найсильнішою за останні 500 років. 

Згідно з новим звітом Європейської обсерваторії по посухах, близько 64% ​​території ЄС оголосили про попередження про посуху.

Експерти блоку заявили, що очікують, що теплі та сухі умови, які викликають лісові пожежі та зменшують врожайність, збережуться в деяких частинах регіону до листопада. 

«Поєднання сильної посухи та хвиль спеки створило безпрецедентний стрес для рівня води в усьому ЄС», — заявила у вівторок Марія Габріель, комісар блоку з досліджень. «Зміна клімату, безсумнівно, помітніша з кожним роком».  

Декілька сільськогосподарських культур ЄС постраждали особливо сильно: згідно з останніми даними , прогнозована врожайність зернових на 16% нижча за 5-річний середній показник, а кукурудзи – на 15% .

Розуміючи комплекс проблем, що спіткали європейський континент і Україну зокрема у 2022 році, профспілка ПАЕУ ініціює проведення широкої платформи взаємодії «TOGETHER-2022: Стійка трансформація як частина глобальної технології перемоги».

Розбудова партнерства для стійкої трансформації – наша ключова мета!

Як трансформаційні дії щодо кліматичних дій, сталого розвитку та співпраці бізнесу, громад і влади в ланцюжку створення вартості можуть допомогти зростати і відновлювати економіку?

На тлі затримки економічного відновлення та ризиків глобальних кліматичних змін наближається нова ядерна ера та енергетична криза. Проте потреба трансформувати наші ланцюжки вартості та системи, в яких ми ніколи не були, є дуже терміновою.

Отже, як підготуватися до наступної хвилі криз і викликів?

Як відновлюючи довіру, забезпечуючи справедливий розподіл вартості та допомагаючи створювати стійкість економіки, долати кліматичні виклики? Як компанії можуть зростати, приймаючи необхідні перетворення?

Завдяки залученню досвідчених експертів і конкретним прикладам подія максимізує взаємодію, дозволяючи стейкхолдерам синхронізувати уявлення про зміни, виклики та можливості, якими їм потрібно буде скористатися в умовах криз, війни і кліматичних змін.

Докладніше >>>

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!