Новини

Повернутися до переліку новин

Президент України підписав Закон про приєднання України до Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)

Президент України Петро Порошенко підписав розроблений Держенергоефективності Закон України «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)».

«Реалізація цього Закону дозволяє Україні стати гідним гравцем на світовому ринку відновлюваної енергетики, покращити інвестиційний імідж, використовувати кращі практики та передові технології у цій сфері, і головне — використовувати ефективні механізми фінансування «зелених» проектів», — прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Сергій Савчук пояснив, що участь в IRENA відкриває для України можливість подавати заявки до Абудабійського фонду розвитку щодо отримання пільгових кредитів на проекти з відновлюваної енергетики (під 1–2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період, при умові співфінансування 50/50). Також, приєднавшись до IRENA, Україна тісно співпрацюватиме з розвинутими державами з метою залучення інвестицій у вітчизняну відновлювану енергетику.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!