Новини

Повернутися до переліку новин

Про проєкт ЕКОтрансформація-2020 «Стейкхолдери екозмін»Людмила Циганок
засновниця «Екотрансформація в Україні»


 

 

  Про що проєкт?

Проєкт «ЕКО трансформація-2020» — про філософію стійкого розвитку, що має свої особливості та повинна відображатися в конкретних реалізованих проєктах з конкретними вимірними цілями та оцінкою результату в кінці.

Ми вже дуже давно беремо в природи багато більше, аніж можемо повернути. І вже зараз, хочемо цього чи ні, нам доведеться всім переглянути звичні процеси та ставлення до довкілля.

Хоча ми вже почали розуміти, що для збереження планети (а разом з тим і виживання!) потрібно ввести драконівські заходи — змінити саму філософію нашого життя, споживання і виробництва речей, способів розваги, коронавірус помітно прискорить цей процес і, можливо, зробить те, на що поки не здатне людство з доброї волі.

  ЧИ ГОТОВІ МИ ЗАЛИШАТИСЯ ОСТОРОНЬ 

Ініціюючи «ЕКОтрансформація», ми переконані, що ситуація в світі  тільки прискорить усвідомлення необхідних і кардинальних дій для зміни парадигми.

Ми запрошуємо долучатися до формування нового екологічного ландшафту держави!
 

  Яка головна мета проєкту?

Визнання «ECОtransformation-2020» (ЕКОтрансформація) покликане сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання.

Багатьох власників та керівників промислових гігантів не потрібно переконувати у важливості заходів з охорони довкілля, це «must have» їх діяльності, в той час як екологічна відповідальність керівників міст чи ОТГ, рітейлу чи транспорту ще потребує масштабної інформаційної кампанії.

Серед нас є ті, хто, працюючи у складі підприємства, на кожному метрі своєї діяльності здійснює заходи щодо збереження довкілля, підвищення екосвідомості та трансформації виробництва та докладає зусиль задля порятунку нашої спільної домівки!

В умовах екологічного марнотратства важливий кожен крок, кожна перемога, які спрямовані на екологізацію і які потрібно масштабувати!
 

Цим проєктом ми:

Запускаємо хвилю екозмін!

Відзначаємо кращі реалізовані екологічні проєкти!

Популяризуємо кращі рішення для екологізації!

Ділимося рецептами трансформації та досвідом!

Масштабуємо досягнення!

Переконуємо – все можливо!

Розповідаємо про інновації та результати!

Об’єднуємо суспільство-бізнес-державу задля сталого розвитку
 

  Хто може взяти участь?

Ми запрошуємо до участі  керівників підприємств, що впроваджують «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів; керівників підприємств, що виробляють екологічно чисту і безпечну продукцію, що використовують екологічно чисті джерела енергії; керівників міст та громад, що активно сприяють «зеленій» модернізації виробництва в регіонах; лідерів інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження; лідерів проектів екоінновацій і екостартапів.
 

  Які особливості цьогорічного проєкту?

Враховуючи всі карантинні обмеження,ми готуємо телевізійний формат – цифрову версію щорічного проєкту, що вже втретє проводиться командою ECOBUSINESS Group.

Якщо ваше підприємство, організація, місто чи ОТГ успішно впроваджує екологічні проєкти, поділіться своїм досвідом до 31 жовтня, заповнивши форму:

Екологізуймося! Екотрансформацію не зупинити!

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!