Новини

Повернутися до переліку новин

Проєкт Концепції Державної цільової програми розвитку галузі скотарства до 2030 року презентували у Мінекономіки

Через різні економічні чинники в Україні спостерігається зменшення промислового виробництва як молока, так і яловичини – про це йшлося на зустрічі з профільними асоціаціями за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького та представників Мінекономіки з метою обговорення проекту Концепції Державної цільової програми розвитку галузі скотарства на період до 2030 року, повідомляє пресслужба  Інформаційно-аналітичного порталу АПК України.

Мінекономіки спільно з профільними асоціаціями розробило відповідний документ з розвитку галузі скотарства на найближчі 10 років.

Досягнення поставлених цілей передбачається через вжиття низки заходів, які можна класифікувати за трьома аспектами. Так, буде збережено та посилено існуючі механізми підтримки галузі скотарства, зокрема, з фокусом на здешевлення залучення інвестицій. Другий аспект – пріоритетний розвиток фермерського сектору виробництва, заохочення трансформації особистих селянських господарств у фермерські, сімейні фермерські господарства та фізичні особи-підтримці. Ще один напрям – створення умов для забезпечення простежуваності, безпечності продукції, стимулювання розвитку переробної галузі для створення точок доданої вартості.

Серед очікуваних результатів реалізації Концепції до 2030 року – збільшення поголів'я корів молочного напряму продуктивності в сільськогосподарських підприємствах на 11%, збільшення обсягу частки промислового виробництва продукції щороку на 2%, збільшення кількості тваринницьких ферм та комплексів, які застосовують новітні технології та сучасне обладнання, створення додаткових робочих місць.

За матеріалами порталу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!