Новини

Повернутися до переліку новин

Реформа державної системи моніторингу довкілля – це одна з ключових реформ сьогодення, адже без неї неможливий вступ України до ЄС

Про це під час круглого столу щодо реформи державної системи моніторингу довкілля в Україні зауважила заступник Міністра Вікторія Киреєва. 

На заході Вікторія Киреєва спільно з Командою підтримки реформ Міндовкілля та фахівцями міністерства подискутувала з понад сотнею представників громадських організацій та бізнесу щодо того як в Україні впровадити ефективну, прозору та відкриту систему моніторингу довкілля.

«Завдання Міндовкілля побудувати комплексний державний моніторинг довкілля, який не лише відповідатиме вимогам ЄС, а й задовольнить запит суспільства. Адже суспільство просто хоче оперативно отримувати інформацію про якість повітря, стан наших лісів, водойм та ґрунтів», – зауважила Вікторія Киреєва.

Аби врахувати всі пропозиції громадськості та бізнесу щодо реформування системи моніторингу у Міндовкіллі створили відповідні робочі групи. Тож запрошуємо фахівців до співпраці.

Подати заявку для участі у робочій групі можна до 10 червня (обов’язково зазначати у яку підгрупу включити), надіславши відповідну інформацію на електронну адресу: monitoring@mepr.gov.ua або на info@mepr.gov.ua

 

Джерело: Міндовкілля

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!