Новини

Повернутися до переліку новин

Розглядаємо нагальні питання державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності

Експерти PAEU та журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» зацікавленні у наданні тільки правдивої інформації та кваліфікованої допомоги екологам підприємств, що приймають участь у професійних заходах.

За сприяння PAEU сьогодні у місті Запоріжжя відбувся семінар-практикум з перевірок бізнесу Держекоінспекцією.

Захід відкрив Павло Буланович - начальник Державної екологічної інспекції у Запорізькій області. Він відповів учасникам практикуму на найболючіші питання щодо уніфікованої форми акта, що складається за результатом проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів. Пан Павло наголосив, що уніфікована форма акта є у вільному доступі на сайті регулюючого органу. Також експерт роз’яснив нюанси стосовно строків повторної перевірки підприємств та перевірки у разі ненадання підприємством своєчасної інформації на запит ДЕІ.

Бесіда була насиченою та надзвичайно корисною для учасників практикуму, всі питання учасників були розкриті та знайшли відгук з боку експерта.

 

Про те, як захистити права підприємства під час перевірок екологічної інспекції, як уникнути помилок у природоохоронній діяльності, учасники дискутували з експертом Мариною Тимошенко, екологом-практиком, досвідченим автором журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства».

Учасники семінару під час виконання практичних завдань мали нагоду розібрати типові помилки фахівців підприємств щодо процедури проведення перевірок бізнесу, оформлення документів органів державного нагляду (контролю).

Семінар пройшов у інтенсивному форматі. Розглянуті питання щодо процедури проведення перевірки, роботи із документи органів державного нагляду (повідомленням про проведення державного нагляду, посвідченням (направлення) на проведення заходу, актом державного нагляду (контролю) та приписом

Роз’яснено експертом Мариною Тимошенко права та обов’язки посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та суб’єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю), умови за яких суб’єкт господарювання має право не допускати посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до здійснення державного нагляду (контролю), передумови та причини оскарження результатів планової, позапланової перевірки та дій посадових осіб контролюючого органу

Організатори семінару вдячні учасникам за довіру і раді надалі готувати корисні та ефективні семінари та тренінги.

Чекаємо знову на зустріч!

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!