Новини

Повернутися до переліку новин

Сьогодні розпочав роботу Міжнародний водний форум Яремче 2019

З метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері з 23 по 25 січня 2019 року проводиться Міжнародний Водний форум у Яремче 2019.

В рамках конференції буде розглянуто багато питань, які турбують підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, а саме:

  • шляхи впровадження підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства і органами місцевого самоврядування Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також підзаконних актів до них;
  • фінансово-економічний стан  підприємств водопостачання та водовідведення в Україні. Джерела фінансування збитків за попередні періоди;
  • проблеми забезпечення водоканалів дезинфікантами. Методи знезараження питної води;
  • зміни в екологічному законодавстві та акредитація лабораторій.

Під час форуму учасникам будуть представлені «Концепція розвитку водопровідно-каналізаційного господарства» та «Стратегія розвитку Асоціації «Укрводоканалекологія» 2030», а також відбудеться обговорення  основних питань щодо стратегії.

Відкрили форум Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська, Дмитро Новицький, Президент Асоціації «Укрводоканалекологія», Альона Бабак та Андрій Река, які окреслили проблематику галузі, результати діяльності у попередньому році та завдання, над якими потрібно попрацювати.

Журнал «ECOBUSINESS.Екологія підприємства» став інформаційним партнером форуму.

До участі у заході запрошені народні депутати України, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, керівники органів місцевого самоврядування, Асоціації міст України, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, партнерські асоціації, науковці, бізнес.

Під час роботи форуму проводиться виставка «Сучасні технології та обладнання для модернізації водопровідно-каналізаційного господарства».

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!