Новини

Повернутися до переліку новин

ТОП-10 гарячих запитань щодо ОХОРОНИ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ

До виходу ювілейного випуску журналу редакція зібрала найгарячіші теми та практичні роз’яснення для менеджерів природоохоронної діяльності, а також ТОП-10 запитань-відповідей, помножений на три: десять найцікавіших запитань на тему водокористування, про охорону атмосферного повітря та з управління відходами.

ТОП-10 гарячих запитань щодо ОХОРОНИ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ читайте вже на сторінках свіжого випуску журналу:

  Стаціонарне джерело викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, обладнане ГОУ, перебуває на балансі підприємства, однак експлуатується орендарем згідно з договором оренди. Чи необхідно підприємству власним наказом призначати відповідальну особу за технічний стан, обслуговування та безпечну експлуатацію ГОУ, комісійно проводити перевірку технічного стану та ефективності роботи ГОУ відповідно до Правил технічної експлуатації ГОУ?

  На підприємстві планується перенесення транспортного цеху (транспорт, обладнання) з одного проммайданчика на інший, нове будівництво не планується (ремонтні бокси будуть розташовані в існуючій будівлі). Дозвіл на викиди підприємство отримало в 2018 році. Чи потрібно проводити нову інвентаризацію та отримувати дозвіл на все підприємство, або можливо отримати дозвіл тільки на нові джерела викидів, які виникнуть у разі перенесення транспортного цеху?

  Підприємство має намір купити завод. Чи потрібно буде переробляти наявні у заводу дозволи на викиди та на звуження СЗЗ? Чи може підприємство працювати до оформлення нових дозволів, якщо їх таки потрібно розділити?

  Підприємство експлуатує шість заточувальних верстатів, які розташовані в приміщеннях. При їх роботі утворюється абразивно-металевий пил, що проходить через циклон нестандартний Ф300, типу ЦН, розміщений на вулиці, та вентилятором марки РСС 4/40-1.1.1 викидається в атмосферне повітря. Абразивно-металевий пил осідає в циклоні, який періодично очищується. Також на підприємстві є столярна майстерня з фугувальним станком, інверсійним, циркуляційною пилкою. При роботі столярного обладнання проводиться суха очистка аспіраційного повітря вентилятором типу Ц6-46-6, та пил деревини потрапляє в циклон марки ЛИОТ, який періодично очищується. Чи є названі агрегати технологічними установками очистки газу?

  На котельні підприємства старі котли замінили на більш сучасні. Як визначати кількість СО2 згідно з проведеною інвентаризацією викидів?

  Як часто на підприємстві потрібно проводити контроль викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря?

  На нашій ТЕС — понад 20 технологічних процесів. Як уникнути помилок при розбивці категорій джерел викидів? Чи є порівняльна таблиця старого та нового кодування?

  Чи потрібно відділу державної установи здавати звіт № 2-ТП річний, якщо котельня працює на дровах?

  Які документи потрібно підготувати підприємству, що хоче встановити біогазову установку? Об’єкт має розміщуватися неподалік від села. Чи існують вимоги щодо того, наскільки віддалена має бути така установка від населеного пункту?

  Чи потрібна власна лабораторія для внесення організації до Переліку установ, організацій та закладів, яким надається право на розробку документів, що обґрунтовують обсяги викидів для підприємств, установ, організацій та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності, чи достатньо договору на проведення вимірювань з іншою акредитованою лабораторією? Чи всі працівники мають пройти курси з підвищення кваліфікації у відповідній сфері діяльності?

Нагадуємо, раніше розбирали ТОП-10 гарячих запитань щодо ВОДОКОРИСТУВАННЯ


З питань передплати:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
+38 066 690 87 10 (WhatsApp, Viber, Telegram)
sales@techmedia.com.ua


Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!