Новини

Повернутися до переліку новин

У Міндовкілля обговорили аспекти ліцензування експорту/імпорту фторованих парникових газів

Заступниця Міністра Вікторія Киреєва зустрілася з представниками бізнесу та громадськості, аби обговорити практичні аспекти ліцензування експорту/імпорту фторованих парникових газів та підготовку до ратифікації Кігалійської поправки.

Під час зустрічі йшлося про формування нормативно-правової бази відповідно до законодавства ЄС, суть і вимоги Кігалійської поправки до Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар, а також про спільну роботу Міндовкілля та проєкту ЄС «Технічна допомога щодо обліку, скорочення викидів парникових газів та поетапного припинення використання озоноруйнівних речовин і F-газів» (CASE) щодо її ратифікації.

Окрему увагу учасники приділили практичним аспектам погодження експорту/імпорту контрольованих речовин та товарів, які їх містять.

«Важливо, аби суб’єкти господарювання у заявці на отримання ліцензії на імпорт/експорт товарів надавали повні відомості, адже ця інформація надалі слугуватиме важливим компонентом оцінки та розроблення прогнозів споживання контрольованих речовин. А це є необхідною умовою для підготовки плану заходів поетапного скорочення споживання фторованих парникових газів», – наголосила Вікторія Киреєва.

За словами заступниці Міністра, Міндовкілля готове провести низку спільних заходів для роз’яснення й обговорення механізмів регулювання господарської діяльності з контрольованими речовинами, зокрема питань, пов’язаних з Кігалійською поправкою до Монреальського протоколу, навчанням та сертифікацією персоналу згідно з європейськими стандартами тощо.

Джерело: Міндовкілля

 

Також дізнавайтеся детальніше про парникові гази та парниковий ефект із матеріалу "Система моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів".

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!