Новини

Повернутися до переліку новин

У Мінекономіки відбулося перше засідання робочої групи з імплементації Нітратної директиви

Як повідомляє інформаційно-аналітичний портал АПК України, 7 липня відбулося засідання робочої групи з питань імплементації Директиви Ради 91/676/ЄЕС про захист вод від забруднення, спричиненого нітратами з сільськогосподарських джерел в національне законодавство України.

Участь у заході взяли заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Ірина Ставчук, представники Мінекономіки, Міндовкілля, Держгеокадастру, Держводагентства, Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, науковці, профільні асоціації та установи, експерти галузі.

«Імплементація Нітратної директиви є важливим питанням з точки зору збереження вод та санітарного благополуччя, а також є частиною наших зобов’язань щодо Угоди про Асоціацію з ЄС. Сьогодні ми проводимо першу практичну зустріч робочої групи, яку сформовано із залученням широкого кола фахівців у сфері економіки, охорони здоров’я, водних ресурсів. У ході спільної роботи необхідно напрацювати ефективні рішення щодо імплементації Директиви, впровадження відповідних інституцій та підходів в Україні», — зауважив заступник Міністра Тарас Висоцький.

Так, сторони обговорили стан розробки документів, на яких базується впровадження Директиви Ради 91/676/ЄЕС відповідно до Плану її імплементації. Зокрема, розглянули покроковий план імплементації Директиви та проект Кодексу кращих сільськогосподарських практик. 

Наступне засідання робочої групи відбудеться 7 серпня, на якому планується обговорити пропозиції експертного середовища до проекту Методики визначення зон, вразливих до накопичення нітратів та проекту Кодексу кращих сільськогосподарських практик. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!