Новини

Повернутися до переліку новин

Україна та Ізраїль домовились співпрацювати у сфері управління водними ресурсами

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Михайло Хорєв зустрівся з заступником Надзвичайного та Повноважного посла Держави  Ізраїль в Україні Йоавом Бистрицьким, аби обговорити перспективи розвитку українського водного сектору та поділитись досвідом у цій сфері.

«Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з Ізраїлем. Адже такого ощадливого ставлення до води та її використання немає, мабуть, в жодній країні. Українська територія має різні кліматичні зони, і різні практики управління водними ресурсами. Через зміни клімату нам треба адаптуватися до нових реалій, таких як маловоддя, посухи, катастрофічні паводки, та напрацювати дієві заходи для розвитку ефективного зрошення та відновлення водно-болотних угідь. Сподіваюся, що Ізраїль, як ключовий світовий експерт у галузі управління водними ресурсами, поділиться з нами своїм досвідом та технологіями», - зауважив Михайло Хорєв.

За словами пана Йоава Бистрицького, Ізраїль має гарні практики управління водними ресурсами. Вони не витрачають даремно жодної краплі. 70% води, яку використовує Ізраїль - морська, а 87% очищених стічних вод використовуються у сільському господарстві. 

«Ми можемо та хочемо допомогти Україні ефективніше управляти водними ресурсами та з радістю поділимося з вами своїми знаннями і досвідом», - повідомив пан Йоав Бистрицький.

Сторони домовились, що:

  • Ізраїльський центр міжнародного співробітництва МАШАВ спільно з Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства за підтримки Міндовкілля та Посольства Ізраїлю в Україні для українських фахівців проведуть серію онлайн-тренінгів у сфері дієвого управління водними ресурсами;
  • Ізраїльські партнери реалізують пілотний проєкт на Півдні України із застосуванням інноваційних ізраїльських технологій зрошення;
  • Країни і надалі співпрацюватимуть у сфері управління водними ресурсами та залучатимуть досвід і інвестиції Ізраїлю для розвитку українського водного сектору.

Джерело: mepr.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!