Новини

Повернутися до переліку новин

Віцепрезидент Energy Club Валерій Безус став переможцем конкурсу на посаду голови Держенергоефективності

Кабінет Міністрів України визначився з переможцем конкурсу на посаду Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження. Ним став віцепрезидент Energy Club Валерій Безус.

Завдяки зусиллям Валерія Безуса Energy Club розпочав стратегічну співпрацю з українськими та міжнародними фінансовими організаціями і веде активну діяльність з інформування та популяризації економічних, екологічних і соціальних переваг ефективного використання в Україні паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.


Біографічна довідка

Валерій Безус народився у 1975 році у місті Дніпро. Має вищу економічну (Дніпропетровський державний університет) та юридичну (Національна Юридична Академія України ім. Я. Мудрого, м. Харків) освіту. Навчався в аспірантурі Дніпропетровського державного університету на кафедрі банківської справи. Проходив навчання за кордоном проєктному фінансуванню та проєктному менеджменту, розробці та реалізації інвестиційних проєктів, доброму публічному врядуванню (Good Governance). Наразі навчається в аспірантурі Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на кафедрі менеджменту та управління проєктами. Має потужний досвід співпраці з міжнародними фінансовими інститутами та організаціями, а також багаторічний досвід роботи в реальному секторі економіки України. У 2016 - 2019 роках обіймав посаду заступника голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату. Веде активну громадську та експертну діяльність (віцепрезидент Energy Club, президент ГС «Українська асоціація питної води «Борисфен», президент ARDI (ГО «Агенція регіонального розвитку та інвестицій»).

Джерело: Energy Club

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!