Новини

Повернутися до переліку новин

Від виробника до споживача: логістика фармацевтичної продукції

Відповідальність – саме це поняття має найважливіше значення, коли мова йде про фармацевтичні препарати, їх виробництво, зберігання та транспортування. Адже  кожна компанія, яка бере участь у цьому процесі, має дотримуватися належних стандартів безпеки та якості. 

З початком пандемії фокус уваги змістився від локальних умов в аптеках та лікарнях до глобального процесу доставки від виробника до кінцевого споживача. Таким чином гостро постало питання спроможності логістичних компаній перевозити фармацевтичну продукцію по всьому світу. Рівень технічного устаткування, обізнаність штату, відповідна сертифікація – усе це стало критично важливим для гравців ринку, щоб забезпечити доставку значних обсягів медикаментів у безпрецедентний період пандемії. 

Основними показниками, які потребують ретельного контролю під час перевезення, є температура, вологість та освітлення. Найменша помилка може призвести до зіпсування продукції та зміни її фармакологічних властивостей. Тож не дарма логістичні компанії мають відповідати суворим вимогам, пройти внутрішні аудити та отримати сертифікацію, документально засвідчивши свою придатність до транспортування медикаментів. 

Світовий ринок фармацевтичної логістики представлений спеціалізованими, а також компаніями з широким спектром послуг, серед напрямків роботи яких є перевезення лікарських засобів. Усі вони прагнуть відповідати міжнародним стандартам якості та впроваджують кращі практики транспортування чутливих вантажів. Серед них, наприклад, GEFCO.

Компанія наразі сертифікована відповідно до вимог належної дистриб'юторської практики GDP в 19 країнах групи. А у 2021 році отримала від Bureau Veritas сертифікат GDP з автомобільних перевезень фармацевтичної продукції в Україні. 

Це дозволяє компанії перевозити лікарські засоби в країні й поставляти їх в імпортному та експортному напрямах. GDP сертифікат дійсний протягом трьох років і свідчить про те, що підприємство виконало всі вимоги Керівництва Європейського Союзу з належної виробничої практики поширення медичних і фармацевтичних препаратів для людей. В рамках аудиту сертифікації Bureau Veritas у листопаді минулого року перевірило відповідність поставок GEFCO Україна вимогам безпеки для фармацевтичної індустрії, а також проаналізувало системи якості та процеси, реалізовані на локальному операційному рівні.

Наразі GEFCO Україна на постійній основі співпрацює вже з 5 виробниками фармацевтичної продукції, які своєю чергою також провели аудит процесів логістичної компанії та визначили їх відповідність своїм стандартам.

Окрім транспортної логістики, група GEFCO використовує три розподільних центри з регульованою температурою для медикаментів, якими управляє підрозділ GEFCO Air & Sea в Схіпхолі (Нідерланди), Хітроу (Великобританія) та Франкфурті (Німеччина).

Якісно виготовлені, безпечно збережені та належним чином транспортовані ліки рятують життя людей в усьому світі, особливо, це відчутно у критичні періоди. Наразі, під час пандемії COVID-19, ринок фармацевтичної логістики знаходиться в стадії стрімкого розвитку та формування нових стандартів. Тож це має стати не труднощами, а мотивацією до постійного вдосконалення, прагнення стати кращими, підвищення соціальної відповідальності.
 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!