Новини

Повернутися до переліку новин

Вітання журналу «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства»

У липні 2012 року було надруковано перший журнал для екологів підприємств України.

Нині – це b2b видання «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства», яке  читають щомісяця спеціалісти понад 7000 суб’єктів господарювання.

До дня народження журналу читачі надсилають вітання та відгуки, якими ми залюбки ділимося сьогодні!

Головна мета команди проєкту, зазначає Людмила Циганок, шеф-редактор журналу, «щоб кожен передплатник міг:

  • ефективно організувати природоохоронну діяльність  свого підприємства;
  • отримати своєчасно  практичні поради та рекомендації провідних фахівців у сфері охорони навколишнього середовища, а також варіанти вирішення складних ситуацій;
  • скористатися  зразками і формами локальних документів;
  • ознайомитися  з останніми змінами в природоохоронному  законодавстві;
  • оперативно отримувати компетентні відповіді на свої запитання;
  • бути забезпеченим  інформацією про сучасні природоохоронні  технології  і обладнання;
  • підвищувати рівень знань і кваліфікації з охорони навколишнього середовища;
  • бути готовим до перевірок з екології підприємства тощо.»

Ганна Загородня,

магістр екології, провідний інженер з охорони навколишнього середовища,

Київський зоологічний парк загальнодержавного значення.

Ми, екологи підприємств, щодня в своїй роботі зустрічаємося з викликами. З одного боку, необхідно забезпечити дотримання природоохоронного законодавства, з іншого боку - не завдати значної шкоди бюджету підприємства. До того ж, час від часу на підприємства приходять з перевірками державні контролюючі органи, тримаючи екологів в тонусі.

Попри те, що слова "еколог" та "екоінспекція" є однокореневими, цілі діяльності у нас значно відрізняються. На жаль, часто основною метою діяльності інспекції є знайти максимум порушень та скласти якнайбільше протоколів, і в цій ситуації еколог стає відчайдушним захисником інтересів свого підприємства. Від компетентності еколога часто залежить результат перевірки. Хто ж допоможе фахівцям з охорони довкілля гідно пройти перевірку державними контролюючими органами?

Саме це видання, журнал «Ecobusiness», забезпечує інформаційно-консультативну підтримку екологам підприємств. Досвідчені колеги на сторінках журналу діляться своїм досвідом та надають приклади успішного розв'язання проблем природокористування. Представники науково-технічних організацій розповідають про сучасні високотехнологічні новинки для очищення води, повітря, та для поводження з відходами.

Експерти з екоправа роз'яснюють нюанси застосування складного і розгалуженого природоохоронного законодавства. Крім того, є можливість поставити своє запитання експертам та отримати консультацію на сторінках журналу.

Ми, екологи, дбаємо про захист довкілля щодня. Компетентність та поінформованість дозволяє нам краще виконувати нашу роботу.

Журнал Ecobusiness - надійний помічник еколога на підприємстві!


НАШ ДОБРИЙ ВІДГУК

Команда ТОВ «СОЮЗ»

«Планета была, есть и всегда будет сильнее нас. Мы не можем уничтожить ее, а если перейдем определенный рубеж, она сама позаботится о том, чтобы уничтожить нас, стереть с лица Земли и продолжить существование.

Почему бы не начать говорить о том, как бы не дать планете нас извести.»

Ось ваш журнал “Екологія підприємства” у 2015 році першим розпочав цю розмову, про яку сказав Пауло Коельо. Переважно на підприємстві працює один еколог, і у нього немає радника. І ось у мене з’явився незвичний “радник”, який завжди під рукою, який докладно, на підставі чинного законодавства, доступно розповідає про все, що мене цікавить щодо питань екології. Повідомляє мені, що новеньке з’явилось у чинному законодавстві та як це застосувати у себе на підприємстві.

Фурор зробив новий формат журналу «ECOBUSINESS»: яскравий дизайн, нові рубрики. Мої робочі розділи - “Моніторинг законодавства” та “Топ-10 запитань-відповідей”, які допомагають вирішувати нестандартні ситуації.

Колектив ТОВ “СОЮЗ” щиро дякує усім учасникам випуску цього єдиного журналу, який об’єктивно дає відповіді та поради на всі наші запитання. Нам сподобались змістовна та корисна вереснева зустріч з вами у 2019 році у м. Одесі .

Від щирого серця бажаємо вам успішної роботи, побільше зустрічей з цікавими новинами в екології та людьми, які роблять все, щоб зберегти природу.

Бережемо ріки,

Бережемо води,

Як матусю рідну

Бережім природу!

Бережімо кожну

Квіточку й травинку

Бо ми всі — природи

Рідної частинки.


Верьовка Алла,

інженер з охорони навколишнього середовища ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія»

З 2020 року є передплатником та читачем журналу «ECOBUSINESS». Найбільш цікавою та корисною для мене є інформація щодо змін у природоохоронному законодавстві та реальні приклади втілення проєктів, направлених на охорону навколишнього середовища.

Особлива подяка за цікаві заходи, які організовуються для екологів підприємств та організацій. Зокрема, дуже інформативним був тренінг «Природоохоронна діяльність підприємства: судова практика, промислова безпека та ОВД. Розгляд реальних справ» та захоплюючим і цікавим — челендж-виклик «ЕКО-лідери: заради спільних вершин» — заходи, які проходили у серпні 2019 року. Прохання продовжити практику організації подібних заходів.


Сакір Ганна, 

керівник групи ОП та НС Відділу промислової безпеки ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс»

Журнал «Екологія підприємства» ECOBUSINESS виступає тією сполучною ланкою, яка дозволяє бути в курсі всіх нових законодавчих впроваджень, одержувати необхідну для ознайомлення та аналізу інформацію як по Україні, так і з інших країн.

Видання відстежує розвиток вітчизняної та зарубіжної екологічної практики, а також  завжди висвітлює актуальні питання для еколога, який займається практикою на виробничому підприємстві. Поряд з цим, завдяки журналу екологи України можуть ділитися досвідом, задавати спірні питання спеціалістам та отримувати змістовну відповідь.

Журнал поряд з друкованим варіантом розповсюджується і в мережі Інтернет. Зайшовши на сторінку журналу, можна скачати будь-який бланк для практичного втілення у виробництві, почерпнути з нього необхідну інформацію, а також ознайомитися з усіма матеріалами, які публікуються в цьому виданні.

Друкована версія журналу поширюється серед провідних екологів – практиків, які можуть, завдяки журналу, вчасно  зреагувати на зміни та нововведення законодавства, отримати практичні навички підготовки документації екологічного спрямування, отримати пояснення щодо спірних питань у практиці.

Щиро дякую редколегії та всьому колективу  журналу «Екологія підприємства» за приємну співпрацю! Раджу своїм колегам журнал як змістовну допомогу у щоденній роботі. Колективу журналу бажаю невичерпної енергії та наснаги у втіленні творчих задумів, талановитих авторів і вдячних читачів!!!


Сурова Олеся,  

головний архітектор ТОВ «ПБ «Базис»

Передплатниками журналу «Ecobusiness. Екологія підприємства» наше проектне бюро стало у 2020 році. Видання є тематичним, направленим на різні екологічні аспекти, статті містять професійні думки у різноманітних сферах, роз’яснення спеціалістів мають вичерпний характер.

З введенням процедури стратегічної екологічної оцінки до документів державного планування, журнал став помічником у складанні звітів про стратегічну екологічну оцінку.

Навчальні онлайн-семінари із залученням професійних лекторів є «рятівниками» в процесі масової екологізації світу. Тому  у березні 2020 року я пройшла онлайн-курс «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень» та отримала сертифікат та свідоцтво про підвищення кваліфікації. В липні 2020 року запланований ще один онлайн-курс «Післяпроектний моніторинг: основи організації та проведення». Наші працівники також залучаються до підвищення кваліфікації у сфері охорони довкілля. Так, у червні поточного року провідний архітектор нашого бюро Катерина Лощініна пройшла онлайн-курс на тему «Все про відходи підприємства: поводження з відходами I-IV класу небезпеки на підприємстві». Враховуючи катастрофічну ситуацію у сфері поводження з відходами, планування місць та об’єктів їх складування та переробки є пріоритетним завданням для населених пунктів, ОТГ, районів та областей.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!