Новини

Повернутися до переліку новин

Вітання журналу «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства» Ч.2

У липні 2012 року було надруковано перший журнал для екологів підприємств України.

Нині – це b2b видання «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства», яке  читають щомісяця спеціалісти понад 7000 суб’єктів господарювання.

До дня народження журналу читачі надсилають вітання та відгуки, якими ми залюбки ділимося сьогодні!

Головна мета команди проєкту, зазначає Людмила Циганок, шеф-редактор журналу, «щоб кожен передплатник міг:

 • ефективно організувати природоохоронну діяльність  свого підприємства;
 • отримати своєчасно  практичні поради та рекомендації провідних фахівців у сфері охорони навколишнього середовища, а також варіанти вирішення складних ситуацій;
 • скористатися  зразками і формами локальних документів;
 • ознайомитися  з останніми змінами в природоохоронному  законодавстві;
 • оперативно отримувати компетентні відповіді на свої запитання;
 • бути забезпеченим  інформацією про сучасні природоохоронні  технології  і обладнання;
 • підвищувати рівень знань і кваліфікації з охорони навколишнього середовища;
 • бути готовим до перевірок з екології підприємства тощо.»

 

Ларіонова Наталія,

інженер з охорони навколишнього середовища Київського національного університету  імені Тараса Шевченка

«Про дівчинку, яка всього боялась» - героїнею  саме  цієї дитячої книжки Н. Забіли, зазвичай, відчуває себе випускник-еколог, що  вперше прийшов працювати на підприємство.  І тут у нагоді стає журнал, статті для якого написані досвідченими екологами інших організацій. 

«Екологія підприємства» - джерело актуальної  інформації для ефективної роботи еколога організації будь-якої форми власності.

У журналі щомісяця надається оновлена інформація про зміни у природоохоронному законодавстві, що є надзвичайно важливим для еколога, незалежно від досвіду роботи.   

«Практикум еколога» - розділ журналу, у якому експерти надають відповіді на запитання, які найбільше хвилюють екологів підприємств. Саме завдяки цьому розділу багато речей стають зрозумілими, а наведені приклади можуть бути використані у власній практиці.

Журнал «Екологія підприємства» має бути на столі  у кожного фахівця, який займається організацією природоохоронної роботи  на підприємстві!     

Відгук про курс підвищення кваліфікації «Управління відходами на підприємстві»

«Ті речі, яких не пояснюють навіть в книжках» - саме так можна охарактеризувати 

курс підвищення кваліфікації «Управління відходами на підприємстві», автором  та спікером якого є Валентин Михайлович Щербина.  Людина з величезним досвідом роботи екологом на підприємстві ділиться інформацією та ексклюзивними порадами зі слухачами, робота яких стосується  сфери поводження з відходами на підприємстві. Ця інформація безцінна.

Курс допомагає подолати ту прірву, яка відділяє еколога  - випускника  будь-якого  ВУЗу  від реальних вимог до спеціаліста на підприємстві.  Досвідченим спеціалістам це також буде дуже цікаво та корисно послухати . 

Дуже рекомендую цей курс!!


Горб Сергій,
інженер з охорони навколишнього середовища АТ «Гідросталь»

Наше підприємство — Акціонерне товариство «Гідросталь», є багаторічним підписувачем журналу «Екологія підприємства».
За цей час журнал зарекомендував себе як передовий наклад в Україні в висвітленні проблем екології нашої країни.
В кожному номері журналу знаходимо відповіді на питання природоохоронного законодавства, роз‘яснення з організації роботи з питань екології на підприємстві, вирішення інших практичних питань.
Велика шана колективу журналу за їхню працю.


 

Шевчук Людмила,

інженер з охорони навколишнього середовища ПрАТ «Волиньобленерго»

Журнал допомагає знайти нам відповіді на наші запитання ще з 2017 року.

Це маленька шпаргалка для еколога на підприємстві. Завдяки журналу неможливо пропустити важливі кроки та інновації у галузі екології. Завдяки регулярному моніторингу законодавства та роз’ясненням до нього можна спрогнозувати подальші дії еколога в своїй роботі та не загубити важливих НПА.

У розділі « Практикум еколога» та «Екошпаргалка» втіленні покрокові дії у реалізації тих чи інших завдань, які стоять перед екологом у роботі. Також завдяки журналу можна легко та зручно слідкувати за екологічною безпекою за межами свого підприємства, а також отримувати відповіді та консультації на свої запитання .

Завдяки  журналу ми відвідали наступні заходи:

 1. курс «Управління відходами на підприємстві»;
 2. екоконференція « Екологічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: шукаємо рішення»;
 3. IV  Всеукраїнський ECOFORUM- 2019 екологія підприємств;
 4. курс підвищення кваліфікації «Управління відходами на підприємстві».

Збаровська Надія,

провідний фахівець з екології та виробничої безпеки у Приватному акціонерному товаристві «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», експерт з екологічних питань, внутрішній аудитор систем ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Моє перше знайомство з журналом «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» відбулося виважено ще у 2012 році.  На той час це був журнал  «Екологія підприємства». Я еколог-практик. І як завжди, у практичній роботі виникає безліч питань пов’язаних з колізією законодавства або ж з практичним застосуванням законодавчих актів.

Я проаналізувала які  екологічні журнали були на той час і вибрала саме журнал «Екологія підприємства», так як це був дійсно практично корисний  журнал.

Зі зміною редакційної колегії та головного редактора журналу Людмили Циганок відбулися і зміни, які привнесли в журнал безліч корисних практичних елементів та створили платформу екологічних рішень для екологів, практичного досвіду.  Крім цього, завдяки Професійній асоціації екологів України екологи мають можливість вносити зміни до проектів законів чи підзаконних актів, створювати нове екологічне законодавство з застосуванням практичного досвіду. Наразі журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»  - це практичний порадник для мене і для кожного еколога практика, це платформа екологічних рішень та практичного досвіду. Хоча я в практичній екології вже понад 20 років, але іноді виникають питання у практичному застосування деяких змін чи цікаво отримати думку колег, як вони впроваджували певні зміни у законодавстві, чи застосовували на практиці ситуації, що виникають у повсякденній роботі еколога.

З своєї практики знаю, що журнал ECOBUSINESS «Екологія підприємства» це настільна книга еколога початківця. Бо на сьогодні черпати таку кількість знань можна саме з цього інформаційного поля.

Якось теж спробувала себе у якості експерта журналу, поділилася своїми знаннями з колегами. Виявилося, що це корисно. Так почалася більш тісна співпраця з журналом. Пишаюся, що експертом журналу. Дякую шеф- редактору журналу Людмилі Циганок та редакції журналу, що надали можливість викласти свій набутий досвід на сторінках журналу, допомогти колегам. Усім своїм студентам екологам  раджу черпати знання саме з цього журналу.

Спільними зусиллями до чистого довкілля!


Паламарчук Іван,

досвід роботи у сфері екології — 20 років на керівних посадах (заступник начальника управління з ОНПС, начальник екологічної інспекції в області)

З часу мого першого знайомства з виданням змінилося надзвичайно багато.

Я познайомився з цікавими та відданими любимій справ людьми, експертами, колективом видання.

Про нас знають по всій Україні. Відкриваю і для себе багато нового. Постійно навчаюся. Започатковано справжню школу екологів.

І мабуть найголовніше – ми почали впливати на екологічну політику України! Так тримати!!!

Всіх вітаю з ювілеєм!!!


Хоміч Людмила,

адвокат, спеціалізація природоохоронне законодавство

Моє знайомство з журналом розпочалося із знайомства з його шеф-редактором Людмилою Циганок 1 грудня 2017 року.  Я мала питання щодо процедури ОВД, а Людмила відразу запропонувала їх викласти в січневому номері.

Часовий проміжок нашої співпраці лише 2,5 роки, але за змістом це взаєморозуміння з самого початку з півслова, підтримка і реалізація ініціатив, у тому числі тих, які в подальшому виходять в черговому номері журналу.

Сьогодні журнал це  унікальна платформа рішень, наповнена інноваційними технологіями, порадами фахівців, оновленнями законодавства, роз’ясненнями та позиціями органів державної влади, можливістю мати оперативну консультативну підтримку з провідними спеціалістами галузі на кожному кроці діяльності.

Впевнена, що всі причетні до журналу: як передплатники, так і автори, визнають, що функціонал журналу постійно розвивається, і що такий актуальний, повний та ефективний інструмент можливий лише за умови командної роботи його складу та незламної, драйвової волі шеф-редактора.

Але, які б вершини не були досягнуті, завжди відкриваються нові горизонти. Тому, в наш день -  день народження журналу,  бажаю нових горизонтів, ефективної команди і задоволення на шляху!!!


Сакун Оксана,

еколог КП”Міськводоканал” Сумської міської ради

Ось уже рік я щомісячно отримую за передплатою Ваш журнал. Хочу сказати, що це незамінний помічник для еколога на підприємстві. На сайті можна знайти найсвіжіші та найактуальніші новини в області природокористування, а журнал — паперова версія, завжди перебуває під рукою. Дуже дякую вам за вашу  роботу та за допомогу у моїй роботі. Залишаюся з Вами і надалі із задоволенням!


Беспала Лариса,

інженер з ОП, інженер-еколог, ПрАТ «Промвибух»

Регулярно читаю  журнал «Екологія підприємства» з 2019 року. Подобається його читати, так як всі статті дуже цікаві, показаний міжнародний досвід. Багато статей допомогли мені в роботі, тому що я початківець-еколог. Всі статті мають посилання на нормативні документи.

За можливості намагаюся брати участь в семінарах. Конференція по ОВД, яка проходила 17 червня 2020 року, перевершила мої очікування: всі доповідачі — висококваліфіковані у сфері екології.

Я задоволена співпрацею з виданням.


Бойченко Ганна,

інженер з охорони навколишнього середовища ТОВ “М-КВАДРО”

З 2019 року є передплатником та читачем журналу “ECOBUSNESS”.

“ECOBUSNESS” - цікавий та корисний журнал! В ньому завжди можна знайти новини, зміни законодавста, реальні приклади проектів, направлених на охорону навколишнього середовища.

Журнал можна переглянути як в друкованому вигляді, так і в мережі Інтернет, що є дуже зручно в наш час!


Абарьонова Наталія, 

начальник відділу ОП ТОВ «ВИНАЛЬ»

Читаю на регулярній основі журнал «Екологія підприємства» з 2018 року. Подобається те, що статті об’ємно охоплюють матеріал, змістовні, наявність посилань на законодавство.

Семінари досить професійно організовані, теми цікаві, спікери -  дійсно професіонали своєї справи. Я дуже задоволена співпрацею з виданням.


Білодід В.А.,

заступник головного метролога ПрАТ «Кредмаш»

Наше підприємство ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» передплачує ваш журнал «Ecobusiness. Екологія підприємства»  вже декілька років поспіль. Публікації в журналі дуже корисні, особливо для екологів-практиків, так як допомагають детально розібратися в найактуальніших питаннях, вичерпні відповіді на які не завжди надають навіть державні структури, які займаються питаннями моніторингу та охорони довкілля. Ще дуже зручно, що окремій темі присвячений практично цілий номер, а іноді й два. Це дає змогу зекономити час на збір інформації з різних джерел, є можливість отримати вичерпну інформацію по тому чи іншому питанню з посиланнями на офіційні джерела в одному місці (у відповідному номері журналу). Також подобається рубрика «Практикум еколога» за інтерактивність, тобто можливість поставити запитання та отримати на нього  відповідь.

Неодноразово наші фахівці з екологічної служби підприємства брали участь в організованих вашим журналом заходах. Останній захід, в якому брали участь заступник головного метролога Білодід Владислава Анатоліївна та інженер-лаборант з охорони навколишнього природного середовища Солошенко Вікторія  Олександрівна, відбувався в  Одесі – це ІV Всеукраїнський екофорум-2019 екологів підприємств. Крім чудової організації заходу, в учасників була можливість обмінятися досвідом з колегами з інших міст, а також отримати нові контакти для подальшої співпраці.

Бажаємо вашому журналу успіху!


Сергій Кузьмін,  

інженер з охорони навколишнього середовища на СП «Оптіма-Фарм, ЛТД»

Вже більше двох років є читачем журналу «Екологія підприємства». Інформація, яку я отримую з нього, завжди є корисною і актуальною. Завжди з цікавістю відкриваю новий випуск і прочитую його за один присід. Вважаю, що цей журнал повинен лежати у кожного еколога на підприємстві у його бібліотеці. 

Один із заходів, на якому мені довелося побувати, була щорічна стратегічна екоконференція «Екологічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: шукаємо рішення». На цьому заході були присутні представники держави, бізнесу, громадськості та науковців у сфері захисту природного середовища. Було дуже цікаво послухати їх позиції з тих чи інших питань, зрозуміти для себе, в якому напрямку планує далі розвиватися природоохоронна сфера.


Нигальчук О.,

ООО «Олсидз Блэк Си»

Добрый день!

Наша компания на протяжении нескольких лет выписывает Ваш журнал. Рады, что Вы смогли соединить в одном журнале темы, волнующие Предприятие и варианты решений для затруднительных ситуаций, возникающих на пути производственной деятельности. Воодушевляет раздел, в котором украинские предприятия делятся своими кейсами.

Желаем журналу новых интересных публикаций, творческих успехов и издательского долголетия.


Чеберяк Тамара,

еколог ПрАТ “СЛАВУТСЬКИЙ СОЛОДОВИЙ ЗАВОД”

Я є користувачем журналу, моя особиста думка:                                

 1. Важливе і цінне – моніторинг законодавства, детальний розгляд актуальних для підприємства, питань з практичними рекомендаціями. При роботі з розділами журналу допомагають рекомендації , на що звернути увагу. Також розділ «Практикум еколога». Коли знайомишся з проблемами на інших підприємствах, знаєш, як вирішувати свої. З журналом зручно працювати – все важливе виділено. І головне, коли виникають проблеми, або заходиш в глухий кут, знаєш куди звернутись по допомогу – отримуєш відповідь вчасну і фахову.
 2. Наше підприємства приймало участь у багатьох семінарах. В основному вони були з малим к.к.д. Семінар, в якому приймала участь, проводив Валентин Щербина. Фахово, з практичними рекомендаціями. Розгляд проблем, з якими зустрічаєшся на підприємстві. На всі запитання присутніх було надано вичерпні відповіді.

 Успіхів в роботі колективу журналу!

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!