Організатори, проект «ECOBUSINESS» («Екологія підприємства») об’єднали на одній платформі всіх ключових персон держави та бізнесу у сфері «ЕКО», кращих відомих галузевих експертів, екоактивістів.
Нагороджено 50 стейкхолдерів зелених змін — тих, хто протягом року впливав на екологічну політику держави та окремих підприємств, успішно долав перепони та знаходив рішення задля екологічної трансформації держави та бізнесу!
«Діяльність у сфері «еко» — як головна нагорода проекту у вигляді кубу, що тримається лиш на одному куті — багатогранна, поєднує державу-бізнес-громадськість-науку задля майбутнього якісного життя, дотримання Україною всіх міжнародних природоохоронних зобов’язань. І водночас — це хитка конструкція, один невірний рух — і наслідки відчує кожен», — зазначила засновник проекту «Ecotransformation–2018», шеф-редактор журналу «Екологія підприємства» Людмила Циганок, відкриваючи бізнес-форум.
Вітаючи учасників бізнес-форуму, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук зауважив: «У співпраці з усіма стейкхолдерами ринку ми досягли динамічного розвитку відновлюваної енергетики. Інтерес інвесторів до України високий. Так, за останні 4 роки у нові потужності відновлюваної енергетики інвестовано близько 1,5 млрд євро, з яких:
Важливо, що це інвестиції не тільки у «зелені» проекти, а й в енергонезалежність та економічний розвиток українських міст. Наприклад, завдяки твердопаливним котельням та біоТЕЦ міста зменшують залежність від газу та забезпечують необхідне тепло для своїх громад.
Багато регіонів все активніше впроваджують енергоменеджмент та ЕСКО-механізм для утеплення бюджетних установ. Є чимало й інших енергоефективних ініціатив. Закликаю усіх мерів міст та бізнес реалізовувати «зелені» проекти на користь своїм громадам!»
Про важливість екологічної спрямованості фінансових установ розповів Голова правління «Укргазбанку» Кирило Шевченко, зазначивши: «Укргазбанк — єдиний в Україні банк, що переформатував свою діяльність на підтримку екопроектів.
«Запоріжсталь» інвестувала понад 9 мільярдів гривень «зелених» інвестицій у комплексну високоефективну програму з екологічної модернізації комбінату із залученням найсучасніших світових технологій, яка дозволяє поступово зменшувати навантаження на навколишнє середовище», — інформував присутніх Ігор Черняк, директор з охорони праці, промислової та техногенної безпеки ПАТ «Запоріжсталь».
«Модернізація виробництва з впровадженням кращих доступних технологій — головний інструмент зниження впливу на довкілля», — переконаний Андрій Вагін, заступник генерального директора з екології ПАТ «Укрграфіт».
«Інноваційність виробництва і раціональний підхід до утилізації відходів для зменшення шкідливого впливу на довкілля – екологічний тренд сьогодення, який визначає майбутнє компанії», — зауважив Олександр Семенець, головний еколог МХП.
«Рішення ключових екологічних завдань в Україні залежить виключно від спільних зусиль бізнесу, уряду та громадянського суспільства», — зазначила Ірина Вербіцька, менеджер напрямку «Екологія» енергетичної компанії ДТЕК, і ця думка стала ключовим меседжем форуму!
«Ця подія стала справді унікальною для України! Схожі заходи вже давно відбуваються в європейських країнах, США та навіть Китаї! Тепер і у нас буде власна екологічна премія, яка буде відзначати кращих та встановлювати планку для всіх інших учасників!» — підсумував співмодератор форуму, Генеральний директор Центру Екології та Розвитку Нових технологій Владислав Антипов
Дипломами «Стейкхолдер зелених змін» та статуетками «Ecotransformation–2018» за вагомий внесок у «зелену» трансформацію держави, стимулювання екологічно безпечного виробництва та підтримку екофахівців нагородили:
Організатори вручили також спеціальні відзнаки кращим експертам–2018 журналу
Дипломами «Екотрансформація–2018» та відзнаками «Ecotransformation–2018» у спеціальних номінаціях було нагороджено команди кращих підприємств, які презентували учасникам свої успішні кейси
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»