Новини

Повернутися до переліку новин

Втретє в Україні вручено відзнаки «ЕКОтрансформація»

Втретє в Україні вручено відзнаки «ЕКОтрансформація» тим, хто протягом року впроваджував кращі технології, задля зниження негативного впливу на довкілля, робив міста та селища більш екологічними та безпечними.

Організатори – Ecobusiness Group, акцентують: виклики  нашого часу вимагають системних змін на рівні всіх держав. Порушений екобаланс загрожує всім нам, тому вкрай важливо не витрачати час на перекладання відповідальності і дискусії, а об’єднати зусилля в зниженні промислового забруднення довкілля, екологізації громад, енергоефективності, порятунку питної води, покращенні стану атмосферного повітря тощо. За даними ООН у всіх нас залишилося не більше 30 років для проведення зеленої технологічної трансформації. Тому принцип «економічно вигідно те, що екологічно безпечно» – має бути спільним вектором влади та бізнесу.

Зараз найбільша задача – це поєднати Зелений курс із елементарними речами, які нам потрібно зробити. З мінімально необхідним набором досягнень і рішень, з мінімальною критичною масою тих, хто може збурити ЕКОреформацію!

«Ми, як організатори проєкту «ЕКОтрансформація в Україні», вже третій рік поспіль мотивуємо і закликаємо лідерів громад, бізнесу, влади, науки об’єднувати зусилля, ділитися досвідом і мультиплікувати його! Бо доки хтось скаржиться на проблеми та бездіяльність – вони діють! Вони – це стейкхолдери зелених змін!

Ми надихаємо до системного і  збалансованого підходу, ми спонукаємо до реструктуризації економіки і перебудови суспільства», – зазначає засновник і координатор проєкту, СЕО Ecobusiness Group Людмила Циганок.

Нагороджено екотрансформаторів! І нехай скептики скажуть – цього недостатньо, це крапля в морі! Однак, кожне цунамі починається з маленької краплі!

Цьогоріч проєкт буде завершено телевізійним форматом – марафоном «Екотрансформація: зелена хвиля змін», що транслюватиметься всередині грудня на 33 каналі. Масштабний форум діджиталізується в зв’язку з карантинними обмеженнями.

Відзнаки «Екотрансформація» у 2020 році отримали:

 Депутати комітету екологічної політики та природокористування ВРУ 

 Стейкхолдери Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

 Команда Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

 Держенергоефективності

 За сприяння реалізації реформи сфери промислового забруднення, відзнака вручена Проєкту «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням Уряду Німеччини

 Укргазбанк – вручено відзнаку «Головний екобанк» за багаторічне сприяння екотрансформації економіки

 За розвиток сфери ВДЕ подяками нагороджено Гелетуху Георгія (Біоенергетична асоціація), Конеченкова Андрія (Вітроенергетична асоціація), Семенишина Артема (Асоціація сонячної енергетики)

 За видатні досягнення в просуванні вітроенергетичних технологій в Україні – Шмідт Галина, керівник екологічного напрямку компанії «Вінкрафт Україна», член правління Української вітроенергетичної асоціації

 За проєкт «Future Of Generation» нагороджено KNESS Group – практика інновацій, що забезпечує можливість кожному підприємству працювати на чистій електроенергії

 За технологію газифікації тріски відзнаку отримала компанія «Clear Energy»

Екологізація виробництва для кожного підприємства – це власний унікальний шлях, проте для всіх можна виділити спільну складову: зробити підприємство більш екологічним неможливо одномоментно; цей процес відбувається крок за кроком.
Якісь кроки видаються вагомими, а якісь – незначним, проте лише у сукупності вони призводять до ефективного результату.

 За комплексний підхід до вирішення екологічних проблем,  використання інноваційних технологій у виробництві, мінімізацію впливу на довкілля, а також формування культури сталого розвитку вручається відзнака команді «Kernel».

 За Екоінноваційність та сталий розвиток, програму відновлення родючості ґрунтів відзнака вручена команді МХП («Миронівський хлібопродукт»)

Технічне переоснащення і забезпечення відповідності бізнес-процесів вимогам міжнародних стандартів у сфері управління якістю, охорони навколишнього природного середовища, охорони праці та промислової безпеки – такий ряд пріоритетів відрізняє компанії, для яких модернізація та екологізація виробництва стали невіддільними частинами розвитку. Звісно, усвідомлення важливості екологічної складової у збалансованому розвитку бізнесу в Україні настало набагато пізніше, аніж у західних партнерів.
Однак це жодним чином не принижує здобутки вітчизняного бізнесу на шляху до осучаснення та гідного конкурування зі світовими лідерами.

 За сприяння охороні дикої флори та фауни і природних середовищ вручено відзнаку команді «ДТЕК мережі».

 За Інновації та впровадження новітніх технологій, що є запорукою ефективного і екологічного газовидобутку, вручено відзнаку команді ДТЕК «Нафтогаз».

 Відзнаку лідера системної екомодернізації отримала команда ПрАТ «Кривий Ріг Цемент».

 За Системність екомодернізації згідно принципів сталого розвитку відзнака вручена ПАТ «Запоріжсталь».

 Відзнака лідера впровадження екотехнологій, екоінновацій та екостартапів вручена ПАТ «Донбасенерго».

 Відзнака лідера системних змін – ПрАТ «Укрграфіт».

 Відзнака лідера комплексної і системної трансформації – АТ «Фармак».

За системне впровадження 12-ї Цілі сталого розвитку «Відповідальне споживання» нагороджено відзнакою команду «Укренерго».

Зі збільшенням чисельності населення наші обмежені водні ресурси виснажуються, і за даними WWF до 2025 року дві третини населення світу можуть зіткнутися з нестачею води. Але ми вважаємо, що доступ до чистої питної води є основним правом людини.

 За реалізацію унікального для України проєкту – мийку повного замкнутого циклу вручено команді «Обухівміськвторресурси».

 Проєкт PepsiCo «Чиста вода» відзначено нагородою стейкхолдера зелених змін.

 За реалізацію масштабної реконструкції очисних споруд відзнаку вручено КП «Київводоканал».

 Реалізація компонентів інвестиційного проєкту «Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв» відзначена нагородою команда МКП «Миколаївводоканал».

 За успішно реалізований проєкт, що використовує  інноваційну японську технологію, яка зарекомендувала себе в усьому світі як надійне та високоефективне рішення для зневодення осаду, нагороджується група «ЕКОТОН» спільно з командою «Чорноморськводоканал».

 За проєкт реанімованих очисних споруд Чорткова відзнака вручена очільнику м. Чорткова, Тернопільська обл.

Багатосторонність екологічних викликів демонструють успішні кейси кожного переможця!

 Видавництво «Ранок» отримало відзнаку стейкхолдера системної екологізації.

 За інноваційність екостартапу нагороджена команда «Re-leaf».

 За проєкт агровольтаїки на українських теренах на прикладі Ганської СЕС відзначено «Теsla Agro».

 За сприяння ресурсоефективному та чистому виробництву відзнака вручена «Центру ресурсоефективного та чистого виробництва».

 Відзнаку кращого екоконсалтера вручено команді «ЦЕРН».

 За реалізацію проєкту «Оцінка перспектив застосування осадів стічних вод львівських каналізаційних очисних споруд в цілях біологічної рекультивації» – «ЦЕНТР Лтд».

 Відзнака кращої команди з екоадвокації вручена адвокатському об’єднанню «ЕКОбезпека».

 За реалізацію програми PremaNET нагороджено ТОВ «НВП «ЕКОНІС-ЦЕНТР».

 За озеленення Міжнародного аеропорту «Бориспіль» нагороду «Лідер екодизайну» отримала компанія «LoraShen».

 За вагомий внесок в розвиток свідомого споживання відзначено Ukrainian Fashion Week.

 Відзнаку «Лідер ековиробництва» отримала команда ТОВ «Де Ла Марк».

 Головну нагороду у грудні отримає переможець конкурсу Еколог року (проводиться в рамках Всеукраїнської екологічної олімпіади).

 Відзнаку «Лідер безперервної трансформації» отримав вкотре «Харківський енергетичний кластер».

 За реалізований проєкт зі здійснення автоматизованого екологічного моніторингу атмосферного повітря малого міста відзнаку отримав ПрАТ «Всеукраїнський науково-дослідний інститут аналітичного приладобудування» (ПрАТ «Украналіт»).

 За сприяння реалізації масштабної системи контролю якості повітря в м. Обухів відзначено Асоціацію підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами.

 За впровадження системи компостування у м. Львів відзначено команду «ОПЄ органік».

 За реалізацію першоого в Україні дослідження світлового забруднення територій на основі супутникових знімків нагороджено комітет екомоніторингу ПАЕУ та Інститут Космічних Досліджень.

 Відзнаку «Лідер екорішень» отримав перший справжній екокапіталістичний проєкт – «Зелений птах».

 За успішну реалізацію проєкту «Ефективне управління органічними відходами у Львові» відзначено Посольство Чеської Республіки в Україні.

 За лідерство в просуванні КСВ та Цілей сталого розвитку відзнаку отримав Центр «Розвиток КСВ».

 Відзнаку стейкхолдера зелених змін за просування екореформ та європейських цінностей отримала Марина Шимкус – експерт з питань ОВД та СЕО.

 «Let’s Do It GREEN Ukraine» відзначено за успішну реалізацію загальнонаціонального проєкту «National Green Challenge».

Як зазначають і організатори, і учасники проєкту – екотрансформацію не зупинити, вона обов’язково має бути всебічною, системною, постійною. Далі буде…

Організатори проєкту – «ECOBUSINESS Group» вдячні за сприяння в організації форуму Проєкту «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини та команді «Укргазбанку».

Місце проведення зйомок: коворкінг-центр THE SPACE.

Пресслужба Ecobusiness Group.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!