66 підприємств взяло участь у проекті для забезпечення їхньої енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливий акцент в конкурсному відборі був зроблений на участі малих та середніх підприємств.
Компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів запропонували подати свої заявки на участь в рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини.
До пілотного проекту долучилися:
За результатами енергоаудитів було запропоновано більше 200 інвестиційно привабливих (термін окупності до 5 років) заходів з підвищення енергоефективності, які сумарно дозволять скоротити споживання енергії на 50 ГВт*год.
Така цифра еквівалентна дводенному споживанню енергії міста-мільйонника (наприклад Києва)!!! Вражає, чи не так?
Представники відібраних підприємств також мали змогу відвідати Німеччину для отримання знань щодо найкращих практик з підвищення енергоефективності в Європі. Також на території підприємств були проведені тренінги з підвищення знань управлінського та технічного персоналу щодо енергоефективності на виробництві.
Над реалізацією цього завдання працюють 4 консалтингові компанії, що спеціалізуються на відповідній галузі. Кожен звіт з енергоаудиту підлягає ретельній перевірці щодо якості та відповідності стандарту ISO 50002.
Дізнатися більше про можливості для вашого бізнесу можна вже 27 листопада. Станьте учасником щорічної конференції «Енергоефективність у компаніях: можливості та рішення» у м. Київ (Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал, 22), 27 листопада, 9.30-16.00
Захід буде організовано Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підтримки проєкту
«Консультування підприємств щодо енергоефективності», уряду Німеччини та Професійної Асоціації екологів України.
Джерело: ECOBUSINESS Group
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»