Готелі Hilton Garden Inn і Hampton by Hilton міжнародної мережі готелів і курортів Hilton перероблятимуть залишки мила з номерів. У планах керівництва компанії Hilton Worldwide – до 2030 року досягти нульових відходів мила. Таким чином готелі мережі приєдналися до американської екологічної ініціативи Clean the World. В її рамках залишки непотрібного мила переробляються на нові шматки і поширюються в санітарних наборах серед жителів бідних країн.
За даними Clean the World, понад 2 млн шматків мила викидаються в готелях США щодня. В рамках проекту залишки мила надають більш ніж 5 тис. готелів-партнерів. Отримане від партнерів мило подрібнюється і дезінфікується. Згодом з нього формуються нові шматки мила. В рамках Clean the World було поширено 44 млн пачок мила в 127 країнах з низьким рівнем гігієни.
Ряд інших готелів мережі Hilton вже є партнерами Clean the World. Завдяки новому партнерству кількість готелів Hilton, які беруть участь в ініціативі, збільшиться вдвічі. Зниження відходів з мила – частина стратегії корпоративної соціальної відповідальності Hilton Worldwide: Travel with Purpose. В її рамках компанія планує знизити екологічний слід наполовину до 2030 року.
Для оцінки показників корпоративної соціальної відповідальності Hilton Worldwide розробила платформу LightStay. Вона дозволяє компанії вести звітність з екологічних і соціальних показників готелів. Платформа дозволила міжнародній мережі заощадити близько $ 1 млрд завдяки ефективному управлінню водними ресурсами, електроенергією та відходами. Сьогодні Hilton Worldwide має понад 5,4 тис. готелів у 106 країнах.
Згідно з підрахунками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), понад 2 млн людей у світі не мають базових засобів санітарії, зокрема, туалетів або вигрібних ям. З них 892 млн змушені випорожнюватися на відкритому повітрі: у вуличних жолобах, кущах або у відкритих водоймах. За даними ВООЗ, у всьому світі щорічно 30 тис. жінок і 400 тис. немовлят вмирають від інфекцій, таких як сепсис. Причиною є недолік води та санітарії, а також недостатнє дотримання вимог щодо миття рук. Гігієна рук – найважливіша міра, що дозволяє уникнути передачі потенційно шкідливих мікроорганізмів і запобігти поширенню інфекцій, пов'язаних із наданням медичної допомоги.
Джерело: журнал «Екологія підприємства» за матеріалами Environmental Leader
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»