Уряд на своєму засіданні 14.08.2019 року ухвалив рішення ліквідувати Державну екологічну інспекцію України, а натомість буде створено Державну природоохоронну службу.
«Відсутність належного контролю за порушеннями екологічного законодавства та тотальна корупція – найбільші проблеми у сфері довкілля. Я про це говорив із перших днів перебування на посаді Міністра. Точкові реагування на екологічні інциденти точно не ті методи, які дозволяють системно боротися з браконьєрами і недобросовісними екоінспекторами. Реформа цієї структури назріла давно, але вона не є такою простою, як видається на перший погляд. Адже важливо не лише змінити назву, але у першу чергу залучити до роботи людей, які справді вболівають за довкілля, та надати їм необхідне матеріально-технічне оснащення, щоб люди мали змогу належно і в повному обсязі виконувати свої посадові обов’язки, а не боротися з мораторіями на перевірку бізнесу», – прокоментував урядове рішення Остап Семерак.
Загалом новою структурою Державної природоохоронної служби передбачено створення 10 міжрегіональних територіальних органів (Карпатського, Поліського, Придніпровського, Північно-Західного, Столичного, Східного, Причорноморського, Подільського, Центрального та Південно-Східного) та повну ліквідацію 23 територіальних підрозділів ДЕІ.
Шановні керівники підприємств!
Пам'ятайте! Державна екологічна інспекція буде виконувати свої функції до моменту створення Державної природоохоронної служби та укомплектування штатними працівниками. Тож розслаблятися не слід, скоріше навпаки.
Джерело: ECOBUSINESS
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»