Чому так важливо говорити про це? – в Україні щороку на одну людину припадає до 500 поліетиленових пакетів.
За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому щорічно до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластикової тари, у тому числі й поліетиленових пакетів. А в середньому період розкладу одного пакета становить 100-200 років.
Будьте eco-френдлі – це не лише збереже довкілля, а й заощадить ваші кошти, які ви щодня витрачаєте на пластикову упаковку та поліетиленові пакети.
Команда ECOBUSINESS Group має спеціальну пропозицію – цього дня треба спробувати обійтися без пластикових пакетів, яким давно є альтернативні варіанти у вигляді екоторбинок, паперових пакетів. Стильно та екологічно!
До дня відмови від поліетиленових пакетів ми присвячуємо розіграш стильних та екологічних сумок. Давайте разом звільнимося від пластику?!
Умови розіграшу прості:
Результати: 6 липня о 12:00 ми оберемо 10 переможців конкурсу за допомогою сервісу random.org. Результати розіграшу з іменами переможців буде оголошено на сторінці спільноти Екологія підприємства.
Мета акції покликана, по-перше, привернути увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів, та як наслідок — непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами, і по-друге, сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торговельних мереж, супермаркетів і магазинів роздрібної торгівлі.
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 2051-1, у якому йдеться про заборону реалізації пластикових пакетів товщиною до 50 мкм і оксо-розкладних (оксо-біорозкладних) пластикових пакетів на території України з 1 січня 2022 року. Згідно з проєктом, заборона не поширюється на надлегкі пакети (товщиною до 15 мкм) шириною до 225 мм (без бічних складок), глибиною до 345 мм (з бічними складками) і довжиною до 450 (з ручками), що використовуються як первинна упаковка свіжої риби, м’яса і продуктів з них, сипучих продуктів та льоду.
Законопроєкт передбачає, що пакети, які не відповідають вимогам і залишаться до 1 січня 2022 року, мають бути утилізовані коштом об’єкта господарювання, який їх придбав.
Що може зробити кожен:
Також є чудова ініціатива — “Липень без пластику”. Це хороша нагода не обмежуватися лише одним днем. До неї вже долучилися мільйони людей у всьому світі.
Як уже борються з пластиком у світі:
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»