Новини

Повернутися до переліку новин

«АрселорМіттал Кривий Ріг» обіцяє закрити мартенівський цех

Мінекоенерго просить «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю закрити мартенівське виробництво в березні 2020 року.

Гендиректор підприємства запевнив, що ці заходи будуть вчасно реалізовані для формування атмосфери довіри між державою та інвестором. Міністерство енергетики та захисту довкілля просить керівництво найбільшого металургійного комбінату «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю закрити мартенівське виробництво в березні 2020 року і припинити роботу доменної печі №7 до кінця поточного року.

У повідомленні міністерства сказано, що заступники міністра енергетики та захисту довкілля Роман Абрамовський і Костянтин Чижик провели зустріч з керівництвом підприємства щодо інвестиційного плану комбінату, виконання природоохоронних заходів та зобов'язань в частині захисту довкілля, взятих під час купівлі комбінату.

«Під час зустрічі зосередили увагу керівника підприємства на необхідності повного закриття мартенівського виробництва в березні 2020 року та виконання вимог дозволів на викиди про припинення роботи доменної печі №7 до кінця поточного року», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що генеральний директор підприємства Мауро Лонгобарді запевнив, що ці заходи будуть вчасно реалізовані для формування атмосфери довіри між державою та інвестором, а також повідомив про плани з вересня 2020 року почати будівництво фабрики огрудкування потужністю 5 млн т окатишів на рік. Така технологія значно екологічніша за рівнем викидів.

Як повідомляв УНІАН, у лютому «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявив, що планує до 2023 року інвестувати 700 млн дол. у модернізацію основних фондів з метою зниження негативного впливу на довкілля.

Довідка УНІАН. Металургійний комбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг», що належить індійському мільярдерові Лакшмі Мітталу, є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема арматури та катанки. Виробничі потужності підприємства, що має повний виробничий цикл, розраховані на щорічний випуск понад 6 млн тонн прокату, близько 7 млн тонн сталі та понад 6,7 млн тонн чавуну. Основними ринками збуту металопродукції підприємства є країни Близького Сходу, Африки та Європи. Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій комбінату «Криворіжсталь» на відкритому конкурсі у жовтні 2005 року за 24,2 млрд грн за стартової ціни 10 млрд грн, після чого меткомбінат був перейменований в «Mittal Steel Кривий Ріг», пізніше – в «АрселорМіттал Кривий Ріг». Компанія ArcelorMittal утворена у 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor і індійської Mittal Steel, що належить індійському бізнесменові Лакшмі Мітталу.

Джерело: УНІАН

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!