Новини

Повернутися до переліку новин

Фахівці Держекоінспекції обговорили екологічні проблеми Миколаївської області спільно з правоохоронцями

Незаконний вилов водних біоресурсів, порушення правил видалення зелених насаджень у населених пунктах, несанкціоновані сміттєзвалища та відсутність системного поводження з відходами у новостворених територіальних громадах, видобування надр без дозвільних документів – такими є основні екологічні проблеми Миколаївської області.

Про те, як забезпечити їх розв’язання, розповів Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований під час засідання міжвідомчої робочої групи із запобігання, виявлення, припинення кримінальних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища у Миколаївській обласній прокуратурі.

«Важливо, щоб правоохоронні органи оперативно реагували на такі порушення та забезпечували внесення випадків, що містять ознаки кримінальних злочинів, до Єдиного реєстру досудових розслідувань», - зауважив Андрій Мальований.

Також підняли важливу для ДЕІ проблему – недопуски до перевірок.

«Загроза відкриття кримінального провадження за такими фактами – гарний стимул для підприємств допускати інспекторів на свої потужності», - підкреслив Андрій Мальований.

За його словами, дієвим інструментом у співпраці ДЕІ та правоохоронних органів є розроблена фахівцями інспекції інструкція щодо співробітництва. Зокрема, важливим є положення щодо залучення інспекторів до розслідувань екологічних порушень для проведення експертизи та розрахунку збитків.

Джерело: www.dei.gov.ua

Важливо! 15 липня Верховна Рада на позачерговому засіданні розгляне ключові екологічні питання, серед них — законопроєкти № 3091 «Про екологічний контроль» і № 4167 «Про запобігання, зменшення та контроль забруднення, що виникає в результаті промислової діяльності»

Чого очікувати підприємствам? Про це дізнайтеся під час VII Всеукраїнського ЕКОБІЗНЕС-ФОРУМУ «Зелена економіка: як досягти балансу» у м. Одеса, 29-30 липня. До діалогу запрошено:

  • Представників державних органів, що регулюють сферу: Держекоінспекції Південно - Західного округу, Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адмiнiстрацiї, Держенергоефективності тощо
  • Провідних фахівців в галузі охорони навколишнього середовища
  • Розробників природоохоронної документації
  • Практикуючих екологів та юристів.

Будьте в курсі. Реєстрація тиває

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!