Новини

Повернутися до переліку новин

Київводоканал розпочав роботи в рамках переходу на знезараження питної води діоксидом хлору

Київводоканал розпочав роботу в рамках стратегії поступової відмови від знезараження питної води хлором, замінюючи його на діоксид хлору, який більш безпечний із точки зору експлуатації та має тривалішу знезаражувальну дію.

На Дніпровській водопровідній станції, яка забезпечує питною водою третину споживачів Києва, розпочалися роботи з будівництва цеху виробництва діоксиду хлору. Орієнтовний строк переходу на нову технологію  - кінець літа 2019 року.
Деснянська водопровідна станція зараз знаходиться в процесі відпрацювання технічних та технологічних рішень щодо можливості застосування технології знезараження води діоксидом хлору.

В 2017-2018 роках на Дніпровській та Деснянській станціях пройшли лабораторні та промислові випробування нової технології, з результатами яких можна ознайомитись, переглянувши Презентацію, яка була підготовлена для Міжнародної конференції «Стан та перспективи розвитку систем водопостачання та водовідведення із застосуванням новітніх технологій».
Паралельно Київводоканал вживає необхідних заходів для належної роботи хлорного господарства, яке вимагає особливих заходів безпеки.

В рамках мінімізації ризиків аварійних ситуацій була проведена реконструкція хлорного господарства Деснянської водопровідної станції, яке експлуатується більше 50 років.

За кошти міського бюджету, виділених в рамках Програми економічного і соціального розвитку міста Києва, було замінено обладнання, встановлене ще у 1968 році, на сучасне, яке може виконувати не тільки превентивну функцію, а й максимально локалізувати наслідки в разі виникнення позаштатної ситуації.

Джерело: КИЇВВОДОКАНАЛ

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!