З перших днів повномасштабної війни в Україні державні екологічні інспектори на своєму фронті 24/7 - документують та обраховують збитки від дій окупантів.
Оперативним штабом при Держекоінспекції вже сформований реєстр збитків, у якому зафіксовані 172 випадки екоциду. Матеріали будуть покладені у загальний кошик збитків від агресії росії, який формує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України для підготовки позову у Міжнародний суд ООН.
«Однак, на цьому не зупиняємось. Нам треба посилити роботу державних інспекторів зараз та вже думати про адаптацію діяльності ДЕІ у відбудовний період. Змінювати підходи та переглянути методологію держекоконтролю, переходячи з принципів «гасіння пожеж» на прогнозованість та системність», - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.
Міністр поставив керівнику ДЕІ низку першочергових завдань:
«Воєнний час вніс свої корективи у роботу ДЕІ. Тож очільник Інспекції має підготувати візію роботи державного органу у воєнний та післявоєнний час. Очікую застосування комплексного бачення вирішення проблем із врахуванням міжнародного досвіду та розумінням подальшого розвитку», - акцентував Руслан Стрілець.
Працюємо далі на Перемогу!
Джерело: mepr.gov.ua
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»