Новини

Повернутися до переліку новин

Південний Буг отримав басейнову раду

21 грудня 2018 року в басейні Південного Бугу створено басейнову раду. Установчі збори з формування басейнової ради Південного Бугу відбулись в м. Вінниця.

Тепер басейнова рада Південного Бугу матиме можливість узгоджувати шляхи вирішення  екологічних проблем всього басейну річки, йдеться у повідомленні Держводагентства

До басейнової ради увійшло 49 представників із різних галузей: водокористувачі, представники науки та освіти, громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у межах басейну

Південного Бугу, посадові особи центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з семи областей України - Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Київської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської.

Стаття за темою: 01 січня 2019 року набирає чинності Порядок здійснення державного моніторингу вод

Головою басейнової ради обрано Віталія Мокіна – завідувача кафедри системного аналізу, комп’ютерного моніторингу та інженерної графіки, доктора технічних наук, професора Вінницького національного технічного університету, радника Голови Держводагентства.
Заступником голови басейнової ради став Андрій Магера –  начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг.

Також обрано персональний склад та секретаріат ради.
Начальник відділу водних відносин департаменту водного менеджменту Держводагентства Ірина Войтюк звернулась до членів басейнової ради Південного Бугу з пропозицією активно долучитись до процесу формування та реалізації заходів у межах басейну, які спрямовані на досягнення «доброго» стану водних ресурсів.

Віталій Мокін, як новообраний голова басейнової ради Південного Бугу, який представляє науковців, наголосив, що басейнова рада, як консультативно-дорадчий орган, має сприяти впровадженню інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами басейну Південного Бугу, та напрацьовувати шляхи вирішення екологічних проблем у межах річкового басейну.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!