Новини

Повернутися до переліку новин

Рекомендації щодо поліпшення правозастосування у сфері лісової злочинності

 В Україні та світі лісова злочинність є значною проблемою, яка пов’язана з організованою злочинністю та корупцією. Вона включає в себе незаконну діяльність у лісовій галузі, що охоплює весь ланцюг постачання: від заготівлі (незаконна рубка) та транспортування до переробки, продажу, торгівлі, імпорту та експорту. Кримінальні  злочини, які сприяють такій діяльності, зокрема шахрайство з документами, корупція та відмивання грошей, також відносяться до лісових злочинів. На кожній із цих стадій у порушеннях законів можуть брати участь  представники відповідних компаній та державних контролюючих органів.

Для того, щоб краще зрозуміти лісові злочини, виклики в мережі правозастосування та нормативні норми, необхідні для боротьби зі злочинністю на регіональному рівні, WWF-Україна в рамках проєкту «Ініціатива ЄС щодо лісової злочинності» провів комплексний Аналіз прогалин, а на його основі розробив Рекомендації щодо поліпшення правозастосування у сфері лісової злочинності.

Кожен елемент ланцюга правозастосування відіграє важливу роль у боротьбі з лісовою злочинністю та має власну місію та обов’язки, що відповідають його природі та функції. З іншого боку, усі елементи є взаємодоповнюючими і мають працювати у тісній співпраці з іншими елементами ланцюга правозастосування, щоб ефективно боротись із лісовою злочинністю. Тому для ясності та зручності рекомендації подаються для кожного елемента ланцюга правозастосування.

Рекомендації щодо поліпшення правозастосування у сфері лісової злочинності 

Рекомендації щодо поліпшення правозастосування у сфері лісової злочинності (English)

Джерело: wwf.ua

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!