Новини

Повернутися до переліку новин

Сформовано басейнову раду Десни та верхнього Дніпра

23 жовтня 2018 року обрано персональний склад басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, обрано голову, заступника та утворено секретаріат ради, про це, на своїй сторінці у FB, повідомила Голова Держводагентства Ірина Овчаренко

«Це надзвичайно важлива подія, вона дає впевненість, що реальні зміни у водній сфері відбуваються і кращі європейські практики поступово впроваджуються і в Україні», – наголосила Наталія Грудницька, начальник Деснянського БУВР.

Склад басейнової ради Десни та верхнього Дніпра затверджується Державним агентством водних ресурсів України у відповідності до Водного кодексу України для врахування інтересів усіх заінтересованих сторін у межах річкового басейну при впровадженні інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.

«Я впевнений, що разом з новоствореною басейновою радою ми змінимо і відношення наших громадян до збереження водних об’єктів, закличемо населення до використання безфосфатної побутової хімії та раціонального використання водних ресурсів», – 
у своєтакожму виступі наголосив заступник Голови Держводагентства Павло Гвозденко.

Всього у засіданні взяло участь 29 осіб від Сумської, Чернігівської та Київської областей. 
Серед них: водокористувачі, науковці, громадські організації, що здійснюють свою діяльність в межах річкового басейну, органи виконавчої влади та інші зацікавлені особи.
Зборами було ухвалено проект Положення про басейнову раду, як основного документа, згідно з яким басейнова рада працюватиме найближчі 5 років.

Головою басейнової ради Десни та верхнього Дніпра одноголосним рішенням зборів обрано Арсена Дідура – заступника голови Чернігівської обласної ради.
Його заступником обрано Наталію Грудницьку – начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів. Крім того, утворено секретаріат басейнової ради.
Новоорані члени ради вирішили проводити свої засідання двічі на рік. Наступне засідання запланували провести у першому півріччі 2019 року.

Збори пройшли в атмосфері однодумців та людей, які прагнуть працювати на результат. 
Члени ради побажали один одному продуктивної праці та нових прогресивних шляхів розв'язання водогосподарських і екологічних проблем басейну, досягнення «доброго» екологічного стану поверхневих та підземних вод.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!