23 жовтня 2018 року обрано персональний склад басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, обрано голову, заступника та утворено секретаріат ради, про це, на своїй сторінці у FB, повідомила Голова Держводагентства Ірина Овчаренко
«Це надзвичайно важлива подія, вона дає впевненість, що реальні зміни у водній сфері відбуваються і кращі європейські практики поступово впроваджуються і в Україні», – наголосила Наталія Грудницька, начальник Деснянського БУВР.
Склад басейнової ради Десни та верхнього Дніпра затверджується Державним агентством водних ресурсів України у відповідності до Водного кодексу України для врахування інтересів усіх заінтересованих сторін у межах річкового басейну при впровадженні інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.
«Я впевнений, що разом з новоствореною басейновою радою ми змінимо і відношення наших громадян до збереження водних об’єктів, закличемо населення до використання безфосфатної побутової хімії та раціонального використання водних ресурсів», –
у своєтакожму виступі наголосив заступник Голови Держводагентства Павло Гвозденко.
Всього у засіданні взяло участь 29 осіб від Сумської, Чернігівської та Київської областей.
Серед них: водокористувачі, науковці, громадські організації, що здійснюють свою діяльність в межах річкового басейну, органи виконавчої влади та інші зацікавлені особи.
Зборами було ухвалено проект Положення про басейнову раду, як основного документа, згідно з яким басейнова рада працюватиме найближчі 5 років.
Головою басейнової ради Десни та верхнього Дніпра одноголосним рішенням зборів обрано Арсена Дідура – заступника голови Чернігівської обласної ради.
Його заступником обрано Наталію Грудницьку – начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів. Крім того, утворено секретаріат басейнової ради.
Новоорані члени ради вирішили проводити свої засідання двічі на рік. Наступне засідання запланували провести у першому півріччі 2019 року.
Збори пройшли в атмосфері однодумців та людей, які прагнуть працювати на результат.
Члени ради побажали один одному продуктивної праці та нових прогресивних шляхів розв'язання водогосподарських і екологічних проблем басейну, досягнення «доброго» екологічного стану поверхневих та підземних вод.
Джерело: журнал «Екологія підприємства»
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»