Новини

Повернутися до переліку новин

Українська компанія запустила виробництво пакувальних матеріалів, придатних для компостування

В Україні налагодили виробництво біорозкладаних пакувальних матеріалів. Повний виробничий цикл і поєднання різних друкованих технологій дає змогу компанії-виробнику не лише виготовляти екологічну плівку, а й формувати з неї деякі види упаковки з печаткою і нанесенням спеціальних тактильних покриттів. В основі нового пакувального матеріалу — сировина на базі кукурудзяного крохмалю, що робить плівку придатною для компостування в домашніх або промислових умовах. Про це повідомляють на сайті компанії IMMER Group.

У процесі компостування упаковка розкладається на воду, вуглекислий газ і гумус. Екологічність пакувального матеріалу підтверджена європейськими сертифікатами «OK COMPOST HOME» і «OK COMPOST INDUSTRIAL».

На сьогодні рекомендовані сфери застосування нового матеріалу — групова упаковка для кондитерських виробів, індивідуальна упаковка для круп, сухих сніданків, овочів і фруктів. Також з цієї плівки можна робити пакети для магазинів, які продають товари масового споживання. Це стане розумною заміною все ще популярних пакетів.

Створення пакувальних матеріалів, дружніх до довкілля, є внеском IMMER Group в реалізацію цілей сталого розвитку ООН, а також допомагає відповідальному бізнесу та споживачам зменшувати кількість сміття і практикувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»  

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!