Новини

Повернутися до переліку новин

Український кліматичний фонд запустять у 2023 році

Український кліматичний фонд може запрацювати на початку 2023 року.

Про це повідомив міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Роман Абрамовський, передає interfax.com.ua.

«Цей фонд може бути запущений на початку 2023 року, тому що будь-які бюджетні документи, які передбачають зміни дохідної та видаткової частини бюджету, подаються до 1 липня, - сказав міністр. – Зараз необхідно зконструювати і змоделювати український кліматичний фонд, а також попрацювати над прийняттям законопроекту, який затвердить цей фонд». У Міністерстві вже ведуть переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку і Світовим банком.

«Одне з головних завдань на даному етапі - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть бути інвесторами у рамках фонду і мультиплікувати ефект від надходження екоподатків,- упевнений Роман Абрамовський. - На момент запуску у фонді буде близько 8 млрд грн власних коштів, отриманих за рахунок надходжень від податку на викиди СО2 та інших екоподатків».

Раніше Роман Абрамовський запевняв, що міжнародні фінансові організації будуть готові мультиплікувати гроші у прозору структуру фонду з коефіцієнтом 4-5: 20% українські кошти, 80% - кошти міжнародних організацій. «З урахуванням підвищення ставок екоподатків і мультиплікації, за нашими підрахунками, додаткові надходження можуть скласти 50-60 млрд гривень, - прогнозував Роман Абрамовський. - Гроші будуть, звичайно, спрямовуватися на екологічні заходи і у певних межах для підтримки підприємств в їх прагненні провести екологічну модернізацію».

Джерело: ecotown.com.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!