Новини

Повернутися до переліку новин

Уряд розпочинає процес формування дорожньої карти заходів у сфері зміни клімату

27 серпня Міндовкілля спільно з Мінфіном, Міненерго, Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Мінекономіки, Мінрегіоном та Урядовим Офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції розпочало процес формування дорожньої карти ключових трансформацій і заходів з виконання оновленого Національно визначеного внеску до Паризької угоди.

Її концепцію сьогодні представив українським урядовцям Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський. Це є одним з наступних кроків реалізації оновленого Національно визначеного внеску до Паризької угоди, який затвердив Уряд наприкінці липня.

У фокусі розмови – методологія формування плану заходів з виконання НВВ2, календарний план його реалізації та пропозиції до нього.

Роман Абрамовський: «Сьогодні одне з головних завдань Міндовкілля у сфері зміни клімату – розробити операційний план заходів з реалізації оновленого Національно визначеного внеску до Паризької угоди, аби посилити внутрішню координацію і моніторинг виконання кліматичних цілей, а також задля розширення співпраці з міжнародними фінансовими організаціями та партнерами. Адже і Уряд, і наші міжнародні партнери мають чітко розуміти як Україна буде досягати кліматичних цілей та яка підтримка нам для цього потрібна. Тому ми розпочинаємо роботу над детальним планом та конкретними проєктами трансформацій».

Заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Ірина Ставчук представила методологію формування плану заходів з виконання Національно визначеного внеску до Паризької угоди та ключових трансформацій.

За словами Ірини Ставчук, спочатку план має бути загально агрегованим по всіх секторах, що представлені в оновленому Національно визначеному внеску до Паризької угоди та результатах моделювання ЄБРР. Потім на основі цих заходів будуть сформовані пріоритетні ключові трансформації, які країна має виконати до 2030 року. 

Урядовці домовилися найближчим часом сформувати пакет пропозицій до проєкту операційного плану заходів з виконання Національно визначеного внеску до Паризької угоди.

Презентація «Підготовка Плану заходів з виконання Національно визначеного внеску до Паризької угоди»

Джерело: mepr.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!