Як суб’єкту господарювання здійснити будівництво очисних споруд на підприємстві та ввести об’єкт в експлуатацію, з чого розпочати та яку послідовність дій необхідно виконати? Пропонуємо вам скористатися алгоритмом, наведеним в журналі «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» №6, 2020.
Насамперед слід:
1. Розробити проєкт на будівництво очисних споруд.
Законодавче регулювання:
Ці документи регламентують склад, порядок розробки, погодження та затвердження проєктної документації. Поширюються як на нове будівництво, так і на розширення, реконструкцію та технічне переоснащення об’єктів.
Довідка: розширення — будівництво додаткових приміщень, будівель і споруд, що зводяться в рамках єдиного будівельного комплексу; реконструкція — будівельні роботи, пов’язані зі зміною призначення об’єкта в межах існуючих будівельних габаритів (складовою частиною реконструкції може бути капітальний ремонт об’єкта).
Норми ДБН А.2.2-3:2014 «СКЛАД ТА ЗМІСТ ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА БУДІВНИЦТВО» є обов’язковими для застосування органами державного управління і нагляду, замовниками (інвесторами), проєктувальниками, підрядниками.
Розробити проєктну документацію або її окремі розділи можуть проєктні організації, що мають ліцензії на виконання проєктних робіт.
Проєктування об’єктів має здійснюватися з дотриманням чинного законодавства України та нормативних документів на підставі завдання на виконання проєктних робіт, затвердженого замовником.
Вихідні дані, достатні для виконання проєктних робіт, замовник зобов’язаний надати до….
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»