Згідно із Законом України «Про відходи»: Державний класифікатор відходів — систематизований перелік кодів та назв відходів, призначений для використання в державній статистиці з метою надання різнобічної та обґрунтованої інформації про утворення, накопичення, оброблення (перероблення), знешкодження та видалення відходів.
Відповідно до Класифікатора відходів ДК 005-96, будівельні відходи відносяться до групи 45. До неї входять наступні класифікаційні угруповання:
Отже, якщо на підприємстві в результаті будівельних робіт, знесення та ремонту будівель і споруд, або внаслідок техногенних катастроф (аварій), природних катастроф та явищ утворились вищезазначені відходи, які не мають подальшого використання за місцем їх утворення чи виявлення, необхідно прийняти міри для їх передачі на утилізацію або видалення. Для цього потрібно заключити договір зі спеціалізованою організацією.
Як правильно укласти та що важливо врахувати в договорі на передачу будівельних відходів? Практичні роз’яснення і шляхи розв’язання проблем читайте в лютневому випуску журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства».
Увага! Стаття публікується частково! Повна версія матеріалу – у №2, 2020 журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»