Новини

Повернутися до переліку новин

Кліматична стратегія України: базуватиметься на провідних технологіях і враховуватиме національні інтереси

Запрошуємо до обговорення проєкту Стратегії формування та реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2035 року. 

Документ визначає основні стратегічні цілі системного підходу до проблеми зміни клімату та забезпечує формування цілісної і послідовної державної політики низьковуглецевого розвитку. Стратегія базується на провідних світових технологіях і практиках, а також враховує національні особливості та потреби. Також таким чином Україна виконує свої зобов’язання у сфері європейської інтеграції і адаптовує чинне законодавство до законодавства ЄC. 

Документ допоможе створити організаційні та правові засади формування та реалізації державної політики у сфері зміни клімату, в тому числі під час повоєнної відбудови України. 

«Стратегія – один з основних елементів у формуванні цілісної і послідовної державної політики у сфері зміни клімату. Її положення спрямовані на забезпечення ефективного переходу до низьковуглецевого розвитку, при цьому гарантується економічна, енергетична та екологічна безпека країни», – говорить заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України  Вікторія Киреєва.

Реалізовуватися Стратегія буде в чотири етапи: перший триватиме протягом 2024–2026 років, другий – 2027–2029 роки, третій – 2030–2032 роки, четвертий – 2033–2035 роки. 

Оцінка досягнення цілей документа здійснюватиметься за результатами виконання трирічних операційних планів і на їх основі формуватимуться пропозиції з подальшої реалізації державної політики у сфері зміни клімату.

Ознайомитися з проєктом можна за посиланням.

 

Джерело: Міндовкілля

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!