Новини

Повернутися до переліку новин

Клієнтам IMG тепер доступні унікальні рішення бренду Analytik Jena

Компанія уклала ексклюзивний контракт на постачання обладнання та технологій Analytik Jena на території України

Компанія IMG (Integrated Medical Group) з січня 2022 року починає постачання продукції Analytik Jena GmbH як ексклюзивний дистриб'ютор аналітичних рішень для хімічного аналізу.

Analytik Jena – німецька компанія, що спеціалізується на виробництві високоточного аналітичного обладнання для проведення фізико-хімічних досліджень у наукових та виробничих лабораторіях. Компанія була заснована в 1990 році, штаб-квартира та виробничі потужності розташовані в м. Єна (Німеччина). Analytik Jena представлена ​​у 120 країнах світу. У компанії активно розвиваються три напрями: Analytical Instrumentation (виробництво аналітичних приладів), Life Science (обладнання для проведення біохімічних досліджень) та Liquid Handling and Automation (автоматизація підготовки зразків).

Клієнти IMG тепер можуть замовляти всю лінійку аналітичного обладнання бренду, яка включає:

- молекулярну спектрометрію (УФ-вид спектрометрія)

- атомну спектроскопію (системи атомно-абсорбційної спектрометрії (ААС), оптико-емісійні спектрометри з індуктивно-зв'язаною плазмою (ІСП-ОЕС), мас-спектрометри з індуктивно-зв'язаною плазмою (ІСП-МС)

- елементні CNSX та ТГС аналізатори.

Обладнання відрізняється точністю, чутливістю, надійністю та відповідає всім національним та міжнародним стандартам.

Додатково клієнти IMG можуть розраховувати на технічну та методологічну підтримку спеціалістів дистриб'ютора, офіційно сертифікованих від Analytik Jena GmbH.

“Ми дуже раді партнерству з брендом Analytik Jena, який є світовим лідером ринку з виробництва високоточного аналітичного обладнання та технологій. Для нас ця співпраця – можливість надавати нашим клієнтам унікальні рішення виробника та робити свій внесок у розвиток досліджень у науці та промисловості. Компанія IMG доклала багато зусиль, щоб зміцнитися на ринку у статусі постачальника найкращих та найсучасніших рішень для лабораторій у різних галузях промисловості. Ми раді, що наш потенціал був високо оцінений Analytik Jena”, - прокоментував виконавчий директор ТОВ “Інтегрейтед Медікал Груп” Олександр Кудрявцев.

Про компанію IMG

IMG - це активний гравець на ринку прикладних наукомістких технологій для молекулярно-генетичних, аналітичних та криміналістичних завдань. З моменту створення компанії у 2013 році місією компанії є надання комплексних рішень для клієнтів у різних галузях науки.

Прес служба ECOBUSINESS Group

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!