Це питання обговорила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва під час зустрічі із Юлією Рибак – співголовою Секретаріату Українсько-німецького енергетичного партнерства.
Сторони дійшли спільного бачення - зміцнити двостороннє партнерство і прискорити розвиток біометанової галузі в Україні.
Причин необхідних для прискорення спільного руху більш ніж достатньо. Виробництво біометану відкриє додаткові можливості для заміщення газу, розвитку агросектору, декарбонізації економіки і, що важливо сьогодні, - відновлення економік громад…
На успіхи України у цій сфері чекають й міжнародні партнери. В першу чергу, Євросоюз, який поставив собі амбітну ціль у виробництві біометану і вбачає в Україні одного з ключових партнерів.
«Сьогодні я готова розпочати активну співпрацю із партнерами з Німеччини. Чому? Тому що це лідер серед країн ЄС за обсягом виробництва біометану і займає більше 20% усього європейського ринку», - наголосила Голова Ганна Замазєєва та окреслила напрацювання України у створенні умов для запровадження ринку біометану.
За результатами зустрічі сторони домовилися прискорити запровадження повноцінного реєстру гарантій походження біометану, використовуючи напрацювання Агентства та німецькі технології і досвід.
Управління комунікації і зв’язків з громадськістю Держенергоефективності.
Джерело: Державне агенство з енергоефективності та енергозберження України
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»