Виконання природоохоронних вимог та застосування природоохоронного законодавства досить складний процес, а у тандемі з державним контролем, - інколи і суперечливий. Але «у спорі народжується істина»!
Які існують вимоги до використання природних ресурсів?
До яких висновків приходить Верховний Суд, надаючи оцінку діям субєкта господарювання, його зобов’язанням та правам?
Як бути переконливим та аргументувати свою позицію, уникнути помилок?
Відповіді на ці та інші питання у зібраній практиці Верховного Суду. Збірник містить основну нормативну базу, судову практику, висновки Верховного Суду, практичні поради та дискусійні питання.
Чому команда ПАЕУ пропонує Вам цей збірник?
По-перше, тому що, природоохоронне законодавство є складним, постійно оновлюється та потребує постійного шліфування. І в межах держави роль шліфувальної машини виконує судова влада. Поряд із законотворцем, на Верховний Суд також покладається обов’язок забезпечити правову визначеність, сталість та єдність природоохоронного законодавства. Тому висновки ВС справедливо можна вважати нормами права, не дивлячись на відсутність в Україні прецедентного права, які Ви можете застосовувати в процесі прийняття рішень
По-друге, з 15 січня 2020 року запроваджено систему допуску та фільтрів для касаційного оскарження, передбачивши, що касаційне оскарження матиме місце у виключних випадках. Фактично єдиною підставою для перегляду справи у Верховному Суді стає «інший висновок щодо застосування норми права, викладений у постанові Верховного Суду». Таким чином, формуючи свою правову позицію на початковому необхідно знати та застосовувати «правові позиції» Верховного Суду, сформовані як в адміністративному, так і в господарському провадженнях.
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»