Новини

Повернутися до переліку новин

Україна створить 500 тис робочих місць завдяки «зеленому» курсу

Завдяки впровадженню Green Deal в Україні може бути створено 0,5 млн робочих місць.

Про це заявив тимчасовий виконуючий обов'язки міністра енергетики Юрій Вітренко в ході четвертого німецько-українського бізнес-форуму 19 березня, передає interfax.com.ua. 

«Україна має величезний потенціал розвитку завдяки Green Deal: ми можемо створити 0,5 млн робочих місць завдяки «зеленому» курсу, – сказав він. – Це перехід до «зеленої» економіки, це трансформація країни».

При цьому Юрій Вітренко відзначив наявність в України великого потенціалу виробництва «зеленої» енергетики та підвищення рівня енергоефективності. «Ми можемо стати партнером Європи на десятиліття з експорту «зеленого» водню, - зауважив він. - Українська газотранспортна система незабаром може бути використана для передачі «зеленого» водню, і в розвиток цього напрямку можуть бути залучені мільярди доларів».

Голова правління НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв зазначив, що є оптимістом у питаннях розвитку водню, нагадавши про підписання Меморандуму про співпрацю у цій сфері з НАЕК «Енергоатом».

«Розвиваючи зелені технології, «Нафтогаз» зможе пропонувати споживачам стійкі рішення, стати більш ефективним і отримати можливості для розширення співпраці з європейськими партнерами», – сказав він, додавши, що метою компанії є збільшення частки зеленої енергетики на 25%.

За словами генерального директора енергохолдингу "ДТЕК" Максим Тимченко, в Україні на всіх рівнях є розуміння і підтримка важливості розвитку «зеленої» енергетики і «зеленого» переходу.

«Величезна трансформація в країні повинна пройти під прапором «зеленої» трансформації, – зазначив він. - І величезний вплив на це мають приватні інвестиції, а роль держави – їх захищати».

Максим Тимченко сподівається, що пауза у будівництві об'єктів ВДЕ-генерації, яка виникла через дискусії у державі з приводу «зеленого» тарифу і невиконання меморандуму з інвесторами, завершиться і найближчим часом будуть знайдені рішення, що дозволяють західним і вітчизняним інвесторам продовжити набрані в останні три-чотири роки темпи інвестування.

«ДТЕК належить зробити величезну внутрішню трансформацію від найбільшого виробника вугілля і електрики з нього до компанії, що виробляє «зелену» електроенергію в обсягах, здатних замістити теплову», - зазначив він.

Джерело: ecotown.com.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!