Новини

Повернутися до переліку новин

Ясін Туарі: «За 30 років Україна може збільшити виробництво цементу на 90%»

Україна має можливість за 30 років збільшити виробництво цементу до 90 %.

Про це заявив аналітик цементної індустрії, керуючий партнер британської компанії ON FIELD INVESTMENT RESEARCH Ясін Туарі.

«Для цього вам потрібно знайти гроші для фінансування масштабних будівельних проектів. Тут два шляхи: або знижувати податки, або залучати інвестиції», - переконаний експерт.

Ясін Туарі - колишній аналітик з Уолл-стріт, фахівець з промисловості, один з провідних аналітиків міжнародної фінансової групи BNP Paribas. В той час, коли Туарі працював там, його команда протягом десяти років постійно посідала перше місце в опитуваннях Extel. Ясін Туарі – один зі спікерів VIІІ Міжнародної конференції «UKRCEMFOR 2019: Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку», яка відбудеться 28-29 травня в НСК Олімпійський. Тема його доповіді - «Світові тенденції цементної індустрії. Виклики і можливості».

Головний модератор конференції, голова асоціації виробників цементу «Укрцемент», яка є організатором заходу, Павло Качур разом з тим зазначає, що за 10 місяців 2018 року, в порівнянні з 2017 експорт цементу зріс на 190,81 тис.тон. «Попит на якісний цемент у світі є.

В Україні якісний цемент є. Але на ринку контрафактна продукція трапляється і боротьба з нею – важлива складова нашої роботи, як Асоціації. В  2018 році  ми маємо перші помітні ознаки  позитивних змін у  сфері захисту ринку від фальсифікату», - говорить П.Качур.

Серед спікерів «UKRCEMFOR 2019» - Кун Коппенхол, виконавчий директор CEMBUREAU – Європейської Асоціації цементу. Юрист за освітою, випускник Гарварду, колишній суддя Європейського суду. Працював у відомих на весь світ компаніях - General Electric та ArcelorMittal. Ставши спеціалістом з металургійної промисловості, він зацікавився і проблемами цементної галузі.

«Підтримка конкурентоспроможності цементного сектору є важливим фактором для забезпечення подальших інвестицій в нього, інновацій та створення робочих місць» - переконаний Коппенхол

Чимало цікавих та поважних експертів очікуються й з української сторони: заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Віктор Довгань, Директор з економіки та фінансів «ПАТ Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, провідні галузеві експерти.

Нагадаємо, 2019 року конференція UKRCEMFOR відбудеться вже увосьме. Це найбільша галузева подія в Україні, яка відбувається раз на два роки. В ній беруть участь понад 300 представників компаній та організацій з понад 10 країн світу.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!